1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
Autor Wiadomość
zochaeu 


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 4

 #1  Wysłany: 2010-11-07, 09:36  chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???


Witam.
Mam znajomego, który ma chłoniaka i miejscowi lekarze pomału przestają sobie z nim radzić. Czy ktoś z Was, kto to przechodził może zna jakiegoś wybitnego specjalistę w tej dziedzinie? Proszę o konkretne nazwiska i podanie miasta. Zależy mi na konsultacji takiej osoby. Możecie kogoś polecić?
Z góry dziękuję.
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #2  Wysłany: 2010-11-08, 00:45  


Poszukaj wśród hematologów/onkologów; np: Onkologiczne choroby hematologiczne, hematologia, hematoonkologia - ciekawy portal i kontakty do specjalistów, w tym konsultantów krajowych i wojewódzkich.
 
zochaeu 


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 4

 #3  Wysłany: 2010-11-08, 09:44  


Dziękuję.
Tylko pytaniem tym chciałam zachęcić do opinii takiej... ludzkiej, kogoś kto był pacjentem. Bo np. jakby ktoś się chciał dowiedzieć o dobrego neurochirurga to służę pomocą - taką ludzką, moją i paru innych pacjentów opinią, ale hematologów-onkologów nie znam dobrych. Ba, w ogóle nie znam, a co dopiero dobrych.
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #4  Wysłany: 2010-11-08, 16:21  


Zawsze ciężko jest polecać z nazwiska lekarzy, bo nie wiadomo, czy sobie tego życzą. Ja już tu wspomniałam, że leczę się w szpitalu marskim w Gdyni, u doc. Zauchy. Z obserwacji wychodzi mi, że pchają do niego chłoniaki z całej północnej Polski, specjalizuje się wyłącznie w chłoniakach. Tak z czysto ludzkiego punktu widzenia nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, z medycznego tym bardziej. Nie wiem jednak, czy w ogóle uda się do niego dostać jeszcze w tym roku, coś słyszałam na korytarzu, że na konsultacje limit się już skończył.
 
 
zochaeu 


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 4

 #5  Wysłany: 2010-11-08, 18:51  


O, to już coś. Dziękuję.
A co do tego czy sobie tego życzą powiem tak: ja proszę tylko o pozytywne opinie o lekarzach - oby tylko takie były lekarzom wystawiane na necie, a mieli by dużo łatwiejsze życie - toż to rekomendacja w czystej postaci.
Myślisz, że jakiś lekarz nie życzyłby sobie by o nim napisano, że jest WYBITNY? :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group