1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
zeta

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-27, 23:35   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Byłaś bardzo dzielna, przeszłaś ciężką próbę. Pocieszeniem - że Twój Tata już nie cierpi :heart: ::rose::
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
zeta

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-21, 21:00   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycjo!
Nie znam słów, które by oddały moje współczucie dla Ciebie i Twojego Taty i zarazem ogromny podziw dla Ciebie. Czytam Twój wątek od początku, nie raz i bardzo chciałam do Ciebie napisać.
Trzymaj się, jesteś WSPANIAŁA
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
zeta

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-17, 18:35   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Dziękuję Ci, Patrycjo, za Twoje słowa.
Tak sobie pomyślałam, czytając je, że tak to wygląda, jak ludzie się kochają :)
serdeczności łączę
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
zeta

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-17, 15:52   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Chyba większość ludzi, którym udaje się pozostać w miarę normalnymi w tak trudnej sytuacji, jak ciężka choroba i umieranie bliskiej osoby, ma takie myśli "o sobie", o chęci powrotu do normalnego życia.
Myślenie o śmierci jako czymś w pewnym sensie dobrym, czymś, czego się oczekuje, a czasem wręcz pragnie, to, moim zdaniem, normalne, uczciwe myślenie. Tyle, że nie każdy ma odwagę przyznać się do takiego myślenia.

Ja byłam wdzięczna, kiedy zmarła moja Mama, bo przestała się męczyć, a ja przestałam cierpieć patrząc na jej cierpienie (umierała 2 tygodnie w szpitalu). Teraz ja jestem chora, mam raka i mam ogromną nadzieję, że nie będę umierać długo i w cierpieniach, przysparzając tym cierpienia moim bliskim. Chciałabym, by w Polsce dostępna była eutanazja na życzenie chorej osoby.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
zeta

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-11, 21:42   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycjo - czytam, jak towarzyszysz swojemu Tacie i pragnę Ci powiedzieć, jako osoba chora na raka płuc, że całym sercem wspieram Cię i gorąco proszę, żebyś nie zmieniała swojego postępowania i nie miała żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń do swojego postępowania.

Postępujesz, moim zdaniem, wspaniale - z szacunkiem, chronisz Tatę przed bólem, nie starasz się dla poprawy WŁASNEGO samopoczucia udowadniać sobie, że "zrobiłaś wszystko" i nie eksperymentujesz, nie narażasz Taty na zbędne badania i "leczenie".
Tobie jest trudniej, ale Twojemu Tacie jest łatwiej - podziwiam Cię za nie myślenie o sobie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group