1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-19, 20:47   Temat: Czy to rak?
najtrudniej pogodzić się mi się z tym, że Dziadek był świadomy i cierpiał (jak piszesz - przez 2 dni!). Przecież wiem, że zarówno Ty, jak i pracownicy HD to doświadczeni ludzie, którzy na pewno zrobili WSZYSTKO, by tego uniknąć. Rozumiem, że umrzeć trzeba, ale dlaczego w takich cierpieniach? Co ta choroba ma takiego, że niektórym nie pozwala odejść łagodnie? Mój osobisty lęk wzrósł, bo przecież nie mam szans, by mieć taką "obstawę", jak Ś.P. Dziadek.
Pokochałam Twojego Dziadka i strasznie mi Was żal
przesyłam najgłębsze wyrazy współczucia
  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-05, 08:19   Temat: Czy to rak?
Niespożyte siły, dzielność Dziadka - oby w dobrym samopoczuciu żył jak najdłużej i nie przysparzał tylu trudnych emocji swoim Bliskim :heart:
  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-04, 20:28   Temat: Czy to rak?
Wspieram Cię myślami, bardzo współczuję - nie mam pojęcia, co napisać - "nie znam słów, co mają jakiś większy sens"
:littlehs:
  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-17, 18:30   Temat: Czy to rak?
"nie daj mi Boże, broń Boże skosztować, tak zwanej życiowej mądrości..."

dziękuję Marzeno, że dzielisz się tą, w bólu zdobytą, mądrością :-)

Jak to czytam, to jakoś mi poziom dzielności wzrasta!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-10-17, 18:39 ]
To osoby chore na tą wstrętną chorobę, są dla mnie bohaterami/wojownikami i jest w Nich ogromna siła i tej siły życzę Ci z całego serca, bo bohaterką już jesteś :tull:

  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-15, 21:21   Temat: Czy to rak?
Jak wspaniale czytać takie wieści!!! :-D
  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-29, 20:03   Temat: Czy to rak?
Marzena napisała: "Oboje też wiemy, że w tej chorobie lepiej w dobrej jakości życie zakończyć niż ratować na siłę, okupując to ogromnym cierpieniem. Ja wybieram po własnych doświadczeniach zawsze jakość, nawet jeśli trochę krótsza."

Ja też tak wybieram i będę wdzięczna za wszystkie oficjalne i prywatne wiadomości, jak to sobie zapewnić (niestety, wcześniej będę umierać, niż w Polsce będzie szansa na eutanazję, a na wyjazd i kilkumiesięczny pobyt w kraju, w którym to jest możliwe, po prostu mnie nie stać).

Mam gruczolakoraka, z komponentem mikrobrodawkowym, więc długo nie pociągnę
Dzięki temu forum jest mi dużo raźniej - jesteście wspaniali! Dziękuję :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-09-29, 20:12 ]
" więc długo nie pociągnę ", nie myśl tak, będziesz żyła tyle ile jest Ci dane, zresztą jak każdemu z nas. Na eutanazję to nie licz ;) bo u nas raczej na to nie ma szans. Ja Ci życzę przede wszystkim jak najmniej cierpienia, żebyś mimo choroby odczuwała jak najmniej cierpienia z tym związanego, żebyś była wśród bliskich, osób, które Ty kochasz i które Ciebie kochają. Takie osoby jak Ty są dla mnie bohaterami, osoby, które żyją i walczą z tak ciężką chorobą. Wielkie ukłony i mocno Cię tulę, życząc sił :tull:

  Temat: Czy to rak?
zeta

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-29, 11:01   Temat: Czy to rak?
Bardzo współczuję
A ja, głupia, myślałam, że Twoja mądrość nie ma źródła w osobistym doświadczeniu...

Tym bardziej i niżej chylę czoła
Nie umiem dokładnie rozpoznać, co dany emotikon oznacza, a chciałabym zamieścić taki, który mówi: podziwiam, współczuję, mam łzy w oczach i rozpiera mnie całkowicie bezsensowna i beznadziejna chęć pomocy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group