1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
yaz

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164416

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-26, 19:20   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
gaba napisał/a:
Namów kuzynkę żeby najpierw zbadała u chorej poziom wit D3 we krwi - kosztuje to ok 60 zł. Jeżeli będzie miała poniżej 30 ng/ml (jak 90% polskiego społeczeństwa) to można uzupełniać. Klasyka uzupełniania niedoboru (u dorosłych) to 5000 jednostek dziennie do pięciu dni, później 2000 jednostek /dzień przez 1-2 miesiące, później 1000 jednostek/dzień na stałe. To jest uzupełnianie niedoboru. I przeważnie robi się to tabletkami.
Obiły mi się o uszy jakieś teorie o leczeniu dawkami 15000 jednostek (i więcej)ale to dotyczyło leczenia przewlekłych stanów zapalnych i były to eksperymenty lekarskie. Nie wiem skąd kuzynka wpadła na ten pomysł, ale duże dawki wit D3 musi podawać lekarz i to taki który już to robił wielokrotnie.
A tak w ogóle to jedną z metod pozbywania się szczurów jest podawanie im w karmie dużych dawek wit D. Umierają z opóźnieniem więc nie kojarzą tego z karmą i nie unikają jej - to tak ku przestrodze

z tego co mi wiadomo, to dawka 100000 (sto tysięcy) jednostek, która ma być podana w zastrzyku domięśniowym...
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
yaz

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164416

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-25, 16:52   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Kuzynka chce podawać swojej siostrze zastrzyki z tej właśnie witaminy. A ja boję się, że to pogorszy stan chorej. Jakie mogą być skutki wykonania takiego zastrzyku?
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
yaz

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164416

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-25, 16:30   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Witam, czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat leczenia raka trzustki przez podawanie zastrzyków z witaminy D3?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group