1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-11, 19:33   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
Niestety, ale po tym co piszesz i po tym czego i ja doświadczyłem, inaczej nie można tego nazwać inaczej , jak chora komercjalizacja naszej "Służby Zdrowia" - dobry pacjent to "szybki pacjent" czyli 3-5 dni w Szpitalu na "wysoko" specjalizowanym zabiegu i następny proszę (bo za to najlepiej płaci nasz NFZ) - a nie taki, który będzie umierał w nim tygodniami .
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-08, 23:39   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
Ja na waszym miejscu starał bym się przenieść Tatę do Kopernika lub Barlickiego, tam jest kompleksowa obsługa, która zależnie od rozwoju sytuacji będzie zapewniona (łącznie z dializą nerek, które mogą tego potrzebować w nieoczekiwanym momencie). Sam mam 52 lata i nie mogę pojąć, że waszego Tatę to dopadło w tym wieku .
Łatwiej szpital przyjmuje chorego 53 lata niż 77 lat - spróbujcie i walczcie o niego , bo tylko w Was jest już teraz nadzieja.
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-08, 22:58   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
A na jakim oddziale jest w Koperniku ?
Stan jaki opisujesz mnie osobiście dziwi, że chcą go wypisać.
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-08, 21:28   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
Witaj Edyto,
czy Tata ma wyłonioną stomię ?
Jak z jego psychiką ?
Jeśli masz te wyniki to podaj.
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-08, 11:14   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
U mojego Taty ostrą niewydolność nerek (ONN) zdiagnozowano na początku listopada po zatrzymaniu oddawania moczu i złych wynikach (mocznik, kreatynina, potas - wszystkie znacznie przekroczone). Zjawisko rozpadania guza też przy tym miało miejsce .

Czy masz ostatnie kompleksowe wyniki badań krwi i moczu ?

Decyzję co dalej - do hospicjum czy do waszego domu ja bym uzależnił od jego stanu ogólnego - czy odczuwa silne bóle , czy je, jak z wypróżnianiem i oddawaniem moczu, czy jest leżący czy trochę chodzi ?
  Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
wojciech_pi

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13627

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-07, 22:56   Temat: Gruczolakorak G2 jelita grubego
Witaj Aniu,
zadzwoń do stacjonarnego hospicjum w Sieradzu, które mieści się w Szpitalu ul Nenckiego 2 (43-8271021) - Pani dr Ulatowska (lub Ulanowska), ew z jakimkolwiek lekarzem dyżurnym
Jest mnij obłożone.
Rozmawiałem w ostatnią sobotę i mieli 2 wolne miejsca.
Miałem tam przenieść Tatę w tym tygodniu ale nie dożył.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group