1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-05, 00:16   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Nie wiem co powiedzieć... Rozumiem i jestem z Tobą:*
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-04, 19:16   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Kasiu Kochana, nie wiem czemu los CIę tak doświadcza, ale wierzę, że musi być w tym głębszy sens...
Straszne to wszystko, ale znam Cię na tyle, żeby wiedzieć, że dasz sobie radę.
Chciałabym, żeby Twój Tata zdążył zrozumieć...

Jestem przy Tobie cały czas myślami:*

[ Dodano: 2012-05-04, 19:18 ]
PS Może spróbuj podać Tacie picie w butelce ze smoczkiem, takim jak dla dziecka. U nas to był pod koniec jedyny sposób, żeby choc zwilżyć usta.
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-27, 10:20   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Kasiu, złóż skargi gdzie się da, przecież te 10 dni w takim stadium może znacząco wpłynąć na stan pacjenta!!! to jest absolutny skandal...
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-24, 13:51   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, dostaliście coś na grzybicę? Mojemu Tacie pomagał Aftin, później Nystatyna. Większość leków ma swoje odpowiedniki w zastrzykach, na pewnym etapie to jedyne wyjście - można poprosić o założenie Tacie wenflonu (musiałaby to zrobić pielęgniarka) i podawać te zastrzyki samodzielnie.
Wydaje mi się, że są pewne tematy, które powinien z pacjentem poruszyć lekarz. Tak, wiem, że ciężko trafić na osoby, które umiałyby w ten sposób podejść do chorego, ale może warto to zasugerować onkologowi prowadzącemu? Myślę, że osobie z zewnątrz łatwiej będzie zacząć. Może wtedy Tata zdobędzie się na jakąkolwiek refleksję i będziecie mogli kontynuować temat...
Ściskam Cię z całych sił:*
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 09:49   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Kochana,
jak sytuacja u Was? Jak Tata? Dbasz o siebie?

Ściskam:*
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-12, 14:18   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Patrząc na wyniki badań i klasyfikację jest to IV stadium, nie chce być inaczej, pewnie zastosowana będzie chemia paliatywna. Z tego co wiem przerzuty dyskwalifikują ingerencję chirurgiczną, która mogłaby tylko sprawę pogorszyć (bo komórki rakowe już hulają po organizmie) Jeśli dobrze zrozumiałam chemia dopiero za 2 tyg.? Szkoda, że tak późno...
Mam nadzieję, że uda CI się zmotywować Tatę do walki, chociażby po to, żebyście mieli szanse porozmawiać i wyjaśnić pewne sprawy, żebyście mogli nadać temu sens.
Bardzo się cieszę że z Twoim zdrowiem ok i że się nie poddajesz.

Ściskam z całych sił:*
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-12, 12:47   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Klasyfikacja w przypadku raka trzustki:

http://www.echirurgia.pl/...ka_trzustki.htm

[ Dodano: 2012-04-12, 12:48 ]
spike40, a jak Ty się czujesz?
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-02, 13:41   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, na suchość w jamie ustnej mój Tata miał przepisywany Aftin albo Nystatin, trochę pomagało... Nie pamiętam czy recepta jest potrzebna.

Podobno w przyrodzie panuje równowaga... kiedyś cała Twoja dobroć do Ciebie wróci. Musi.

Pozdrawiam
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-14, 16:27   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Antygen CA 19-9: norma w zależności od laboratorium analitycznego to 0-37 U/ml

Dla porówniania u mojego Tatusia było 50000 IU/ml...

Trzymaj się i pisz jeśli można Ci jakoś pomóc.
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
violinista

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-06, 20:41   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, jesteś niesamowita... Trzymam za Ciebie kciuki rękami i nogami i życzę sobie chociaz ułamka takiej siły jaką masz Ty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group