1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-23, 14:31   Temat: romka - komentarze
Romcia, co tam u Ciebie?
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-05, 12:55   Temat: romka - komentarze
Romcia, pozdrawiam serdecznie i zyczę szybkiego powrotu, jak to nazwałas - do normalności ;)
ja tez biegam po lekarzach, prawdopodobnie mam hpv'a. tylko nie wiadomo którego, życie...
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-18, 23:27   Temat: romka - komentarze
Romka, jestem z Tobą, trzymaj się kochana. zyczę Ci, aby wszystko zadziało się tak, jak chcesz i potrzebujesz.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-13, 19:15   Temat: romka - komentarze
ROMKA, KOCHANA, jestes bardzo dzielna, pięknie to wszystko przezywasz, wiem, jak dużo Ciebie to wszystko kosztuje. trzymaj się.
dzieje się to co nieuniknione, bardzo mi przykro :-(
jeszcze , jak napisałas ile maż ma lat, to serce się kraje.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-02-11, 21:58   Temat: romka - komentarze
Romka, wiem o czym piszesz,obchodzą się z człowiekiem tak oschle. Ja nie zapomnę ostatniej wizyty w CO , kiedy lekarZ dał mi swistek, ze zakończone leczenie i dalsza opieka w rejonie.
Tak naprawdę to ja nie wiem czy ten miedzybloniak był tylko na opłucnej czy może były przerzuty. Chemia nie zadziałała i tyle. Ja myśle ze bez niej byłoby lepiej, wystarczyłoby kleić plastry i to wydluzyloby mamie życie, a chemia je tylko skróciła i upodlila, bo położyła kobietę zawsze aktywna, pracowita, energiczną, taką dusze towarzystwA.
Jak sobie radZe? Teraz mam inne rzeczy nowe na głowie, moja 4 letnią córeczkę czeka operacja przepukliny, znowu mega stres.
Moja siostra bardzo zle znosi to wszystko, jest zrozpaczona, szuka pomocy u psychologa. Obwinia siebie i nas o to, ze nie zrobiliśmy wszystkiego, ze mogliśmy więcej.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-02-10, 21:22   Temat: romka - komentarze
Romka, co tam słychać? Odezwij się proszę.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-24, 08:27   Temat: romka - komentarze
Romka, ja tylko dołączę się do słów poprzedniczek- absolutnie miej w nosie te komentarze i porady.
Ja przechodziłam przez to i doskonale rozumiem.
A co do mówienia o chorobie męża, to widocznie każdy tak ma, ze w pewnym momencie pytanie o chorego wręcz wzbudza agresję. Ja jestem pyskata wiec zawsze mówiłam, ze zapraszam w odwiedziny do mamy to zobaczą.
Nawet nad trumna kiedy jedna z koleżanek koniecznie chciała otworzyć zeby "zobaczyć TErenie", powiedziałam, ze mogła to zrobić przez cały czas kiedy zylA.
Mnie do szału doprowadzało jak dzwonili i pytali jak i jak tam, zMiast rusYc dupska i zwyczajnie mamę odwiedzić. To się wszyscy bali. Odsunelo się towarzystwo.
Romcia, Ty myśl o sobie tez, bo TY jesteś dla męża najwieksza podpora i wsparciem.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-21, 22:12   Temat: romka - komentarze
Romka, bardzo mi przykro:(
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-16, 22:07   Temat: romka - komentarze
RomciA, ja rownież trzymam mocno kciuki!
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-16, 13:12   Temat: romka - komentarze
Romcia, trzymaj się! jestem z Wami myślami.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-14, 22:05   Temat: romka - komentarze
Romka, to całe szczęście, ze nie powiedzieliscie całej prawdy.
Moja mama przez cały czas powtarza, ze nie chce słyszeć złych wiadomości.
U nas tez bardzo zle:(
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-14, 11:56   Temat: romka - komentarze
Romka, trzymaj się.
  Temat: romka - komentarze
ultra

Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 52027

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-10, 23:37   Temat: romka - komentarze
Romcia, ja mam podobny problem, bo 2 tyg. temu pochowaliśmy moją babcię, mamę mamy i moja mama do dziś nie wie o tym. wszyscy dookoła mówią, zeby absolutnie nie martwić niczym mamy, ja szczerze mówiąc jakby mi ktoś doradził, zeby powiedzieć, bo powinnam, to za cholerkę nie wiedziałąbym jak to zrobić. ostatnie info jakie mama miała o babci było o tym,że babcia jest w szpitalu. potem, jak juz babcia umarła to tak próbowałam ten temat poruszyć i niby od niechcenia zapytałam co nalezy zrobić gdyby babcia odeszła, jakie wience mama by chciała zeby ewentualnie kupic, to mama skomentowała to tak, ze ja bede wszystko wiedziała jak zrobic i ze ona nie chce o tym w ogóle rozmawiać. no więc od tamtego czasu cisza. dzis jak byłą jej brat z siostrzencem to zapytała jak babcia, a oni milczeli , wiec ja szybko cos bąknęłąm, ze dobrze i zmieniłąm temat.
bo czasami to mi sie wydaje, ze ona wie. że obiło sie jej o uszy jak jeszcze była w domu.
mysle sobie tak, ze moze jak mąż emocjonalnie bardzo związany jest ze swoim tatą, to mze lepiej nic nie mówić. nie wiem. Ty znasz męża najlepiej i wiesz czego on oczekuje.
trzymaj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group