1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-10-29, 10:35   Temat: dziwny przypadek
USG wypadłoby zrobić.
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-11-29, 23:51   Temat: dziwny przypadek
wstaw sobie do pokoju nawilżacz :)
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-08-09, 11:43   Temat: dziwny przypadek
Hejka. Wyniki się poprawiły? Jak po kontrolnej wizycie po 3 miechach?
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-10, 15:23   Temat: dziwny przypadek
Nie no, radio właśnie wypaliło. Z moich informacji ... :-D w ziarnicy tylko około 2% całego węzła to komórki nowotworowe (redstenbergery czy jakos tak i hodgkiny), te komórki wytwarzają jakies białka, takie włókna, do tego dochodzą granulocyty, które próbują zwalczyć te hodgkiny, w wyniku umierania granulocytów tworzy się ropa. Czyli sam węzeł nie powiększa się od hodgkinów, tylko od ropy i zwłóknień.
U Ciebie zostały tylko zwłóknienia, które jak myślę nigdy się nie wchłoną, dlatego jest pomysł wycinki, bo uwiera pewnie na coś, przypuszczam, że na tętnicę lub żyłę.
Solarka może jeszcze zwłóknienia tylko powiększyć, niestety, bo cel jej jest inny. Z tym guzem można żyć, jeśli nie uwiera.
Poprawcie mnie.
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-05, 20:56   Temat: dziwny przypadek
Mnie trochę się również ukruszył jeden z zębów. Kolega jest dentystą "zagipsował" jest ok. Nie wiązałem jednak tego z chemią. W sumie przez pół roku to sok pomarańczowy nie był, tylko chemia.
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-12-07, 17:36   Temat: dziwny przypadek
Przenoszę się do swojego wątku, co by tu nie śmiecić swoimi tematami. :)
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-12-03, 17:34   Temat: dziwny przypadek
Nube spokojnie. Jestem pod opieką Miśka, wszystko jest jasne.

Na USG pooglądam sobie szyję, wątrobę i śledzionę.
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-12-03, 10:37   Temat: dziwny przypadek
Dawkę solarki miałem identyczną.

Może miesiąc temu zaczęło mnie swędzieć lewe udo od tylnej strony i to tak znacznie. Swędziało z 2 tygodnie i przestało. Po Twojej wypowiedzi trochę się niestety zmartwiłem, bo myślałem, że udo do śródpiersia ma się tak jak piernik do wiatraka, a jednak związek jest.

Na usg idę jutro, ale nie wiem, czy na usg ktoś coś zobaczy przez żebra.

[ Dodano: 2015-12-03, 10:39 ]
PET za miesiąc, tyle jeszcze nerwowo wytrzymam.
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-12-03, 06:48   Temat: dziwny przypadek
Jakieś konkluzje po wizycie u radiologa?

Zapytam nie bez powodu o te swędzenie skóry.
-rano/wieczorem?
-w jakich miejscach?
-jak bardzo swędzi?
  Temat: dziwny przypadek
trebor

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 29332

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-11-15, 05:39   Temat: dziwny przypadek
Może to nie reguła, ale ABVD czy AAVD super działa do 2 cykli, potem skuteczność jakby maleje.
W klatce był pierwotny guz, więc raczej z pewnością można wnioskować, że to nie koniec leczenia. Spory guz + 3,0 SUV, kolejnym krokiem będzie przypuszczam solarka. Rożnie osoby na nią reagują, ale ze swojego doświadczenia powiem, że przy chemii to bułka z masłem. Kłopotliwe jest to, że codziennie (u Ciebie przypuszczam, że ok. 30x), ale u mnie było bez przykrych skutków.
Co do szyi, może byłeś przeziębiony, chory, itp. jeśli nie, również bym to naświetlił. Poprzednio były węzły dolne, teraz górne ...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group