1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-27, 20:55   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Bardzo mi przykro, przytulam. Wiem, co czujesz. Tatuś jest już w Niebie, dumny z Ciebie, wspaniale się nim opiekowałaś.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-25, 21:33   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Napisz Patrycja jak minął Wam dzisiaj dzień. Był lekarz z HD? Tata nadal niespokojny?
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-24, 18:25   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Ależ Wam musi być ciężko...
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-19, 10:05   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Mój Tata w dniu śmierci był całkowicie przytomny, ale również bardziej pobudzony niż zwykle. On sam dał rady chodzić- przynajmniej tak mu się wydawało. Wstawał do łazienki i na papierosa. Smutne to bardzo, ale trzeba spodziewać się najgorszego.
Przytulamy Cię mocno. Patrycja, Ty wcale nie wyolbrzymiasz i nie przesadzasz. Podziwiam siłę i wytrwałość. Idę zaraz na Mszę św. Pomodlę się za Twojego Tatę i za Ciebie także. Jak Mamusia to wszystko znosi?
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-18, 09:19   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
To chyba jednak nie tak powinno być. Patrycja, ja się na tym nie znam, nie jestem fachowcem, ale z tego co czytam na forum, to jednak lekarze są w stanie opanować i ból, i poczucie niepokoju. Może trzeba podać silniejsze środki uspokajające? No, ale taką decyzję powinien podjąć lekarz. Bardzo mi Ciebie żal. Przytulam najmocniej jak umiem. Tak mi przykro....
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-16, 09:47   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycja, dzwoń jeszcze raz do lekarza z HD. Wiem, że to ciężko, ale nie odpuszczaj. Na pewno jest jakieś wyjście z sytuacji. Zastrzyki byłyby najlepszym rozwiązaniem.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-12, 16:38   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Napisz Patrycja jak się trzymasz w tych trudnych dla Ciebie chwilach?
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-10, 06:48   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Jesteśmy z Tobą Patrycja. Dasz radę. Jesteś dzielna i silniejsza niż myślisz.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-06-07, 08:31   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycja. Ja z doświadczenia wiem, że pielęgniarka, która jest pewnie częściej u Taty niż lekarz, wie co mówi. Jak powiedziała, że to jest już ta chwila, to trzeba się na nią przygotować. W przypadku mojego Taty lekarz dzień przed śmiercią powiedział, że to raczej sprawa psychiki niż nowotworu, a pielęgniarka z HD poradziła mi dokładnie to samo co Tobie- poproszeni księdza i przygotowanie się na odejście Taty.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-31, 20:00   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycja, opiekujesz się Rodzicami tak jak jesteś w stanie- czyli NAJLEPIEJ. Nie wyrzucaj sobie niczego, masz prawo być zmęczona, zła, sfrustrowana. To normalne. Jesteś przy Tacie w tych trudnych chwilach i tylko to się liczy.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-31, 08:29   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Co u Was Patrycja? Jak Tatuś?
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-26, 21:45   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
_itsme_
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-24, 06:58   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Przytulam Cię mocno Patrycja i otaczam modlitwą Ciebie i Tatę.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-21, 17:58   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Patrycja, co CI napisać, żeby jakoś ulżyć Twojemu bólowi, żeby jakoś zabrać choć odrobinę strachu przed przyszłością??? Jesteś dzielna, walczysz, a przede wszystkim JESTEŚ przy Tacie. Nic więcej się nie liczy. On wie, że ma przy sobie swoją kochaną córeczkę, że jest kochany i nie jest sam.
  Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
tessa

Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 67069

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-16, 20:10   Temat: Rak płuca- nieoperacyjny.
Co u Was Patrycja? Jak Tata się czuje?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group