1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-12-18, 10:03   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
To bardzo dobra wiadomość. Tak trzymać dalej. Dużo sił i choć troszkę normalności Wam życzę.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-03-04, 17:31   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, Wasza walka jest ciężka. Dźwigacie ten ciężar wspólnie. Krzyś bez Ciebie najprawdopodobniej nie dałby rady. Jesteś dla niego mega Podporą, a zarazem Kruszynką, która czasami daje o sobie znać. Nikt nie jest z żelaza, a nasilający się stres, bezsilność, bezradność i ból, ktory razem cierpicie powodują, że pojawia się słabość, czasem zwątpienie. Basiu oby nie zabrakło Wam sił do dalszej walki......
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-01-28, 11:14   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, stuk puk Kochana, brakuje tu Was.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-01-07, 11:41   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, rozumiem, że odebrany wynik z TK. To naprawdę dobra wiadomość. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko :littlehs:
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-05-31, 07:58   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78,
Cytat:
Gdy ten lek nie pomoże i znów pojawią się arytmie i ciężkie kołatania to mamy udać się do kardiologa

jak samopoczucie męża? Czy lek pomaga? Czy może jeszcze za wcześnie na to pytanie? Podobno :?ale?: pogoda ma się poprawić, może będzie lepiej...Jest szansa, że gdzieś się wybierzecie tego lata?
Ściskam z całego serca |przytula|
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-20, 16:33   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, czlowiek nigdy nie wie kiedy zrobi dobrze. Najlepiej chyba obserwować jak reaguje organizm. Bardzo to trudne, jeśli chodzi o naszych bliskich. Chcielibyśmy jak najlepiej i myślę Basiu, że działasz rozsądnie, bo jesteś zawsze na miejscu i widzisz co i jak....Jesteś nieoceniona
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-01, 06:15   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, :littlehs: :tull: oby dziś był dobry dzień
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-03, 11:27   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
:?ale??: nie pomogę podobnie jak Ty nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Ależ schody Wam się porobiły, ale jak znam Ciebie ogarniesz to szybciej niż myślisz. Mocno wspieram. Zastanawiam się na ile to wspomoże Twojego męża....

[ Dodano: 2019-01-03, 12:07 ]
A może chodzi o coś takiego?
https://opiekawdomu.info/chory-w-domu/trudne-dolegliwosci/obrzek-limfatyczny-profilaktyka-i-leczenie/

[ Dodano: 2019-01-03, 12:09 ]
i jeszcze znalazłam to
https://wylecz.to/uklad-krazenia/kompresjoterapia-jakie-sa-wskazania-rodzaje-kiedy-stosowac-i-jaki-stopien-ucisku/
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
szczecha

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193612

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-05, 20:56   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Witaj Basiu. Z tego co wiem w Gliwicach podają immunoterapię. Pierwotnie też miałam tam jeździć ale w efekcie końcowym jeżdżę do Krakowa, z czego jestem bardzo zadowolona. Tam mam jednego lekarza, który się mną zajmuje od początku. Może to się jednak wiązać z nawet kilkoma wizytami w miesiącu w Krakowie. Walczcie bo myślę że warto. !yes!yes! !yes!yes!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group