1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
sylwiax

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 68002

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-06-16, 11:35   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Odnawiam wątek

Jakieś dwa tygodnie przed śmiercią Babci śniła mi się jak siedzimy razem w Kościele trzymała mnie za rękę i dziękowała za pomoc i opiekę.
W dzień śmierci Babci śniła mi się cała zakrwawiona
Później sny były wesołe opowiadała że jest jej tu dobrze żeby się nie martwić że ma dużo znajomych i że nawet brakującego zęba jej wstawili :) .
Ostatnio śniło mi się jak biegnę do Babci tule ją mówię "Babciu jak ja się za Tobą stęskniłam" a ona tuląc odpowiada "Ja za Tobą też".
To był piękny sen nawet teraz jak o nim myślę łzy ocieram to było tak realistyczne czułam jej zapach czułam jej uścisk i widziałam jej uśmiech.

Natomiast jednego nie umiem wyjaśnić wszyscy w rodzinie się nad tym zastanawiają ale odpowiedzi nie ma... Babcia w dniu śmierci była w szpitalu nagle Dziadzio siedząc spokojnie w domu wstał zaczął płakać i wołać "Babcia odeszła nie ma jej zostawiła mnie" wszyscy w domu zaczęli go uspokajać Dziadzio co ty mówisz Babcia jest w szpitalu nic jej nie jest.. 5 min później telefon ze szpitala że Babcia nie żyje.
Wiele razy pytałam Dziadzia jak to się stało że on wiedział ale nie pamięta.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group