1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107734

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-10, 18:56   Temat: Rak szyjki macicy
W aptece można dostać tzw. "sztuczną ślinę"- taki roślinny preparat w sprayu. Stosowałam to u mojej mamy- pomagało.
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107734

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-27, 23:48   Temat: Rak szyjki macicy
scyntygrafia..... :?:
cytat za termedia.pl:
"Wnioski:
1. Przerzuty w raku szyjki macicy mogą powstawać w sposób nieprzewidywalny, mogą umiejscawiać się w każdym narządzie, co powinno skłaniać lekarza monitorującego chorą do umiejętnego zbierania wywiadu podczas badań kontrolnych i wykonywania adekwatnych badań dodatkowych. 2. Przerzuty mogą występować w różnym czasie po leczeniu raka szyjki macicy od pół roku do kilku lat. 3. Pacjentka z rozpoznanym uogólnieniem choroby często kwalifikuje się do dalszego leczenia specjalistycznego, które może na wiele miesięcy, a niekiedy na wiele lat, zmniejszyć lub wyeliminować dolegliwości, poprawić jakość i przedłużyć życie."

http://www.termedia.pl/Ni...4,5546,1,0.html
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 107734

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-30, 18:01   Temat: Rak szyjki macicy
kasicazlosnica napisał/a:
Byłam u moich ukochanych doktorków na Szaserów - 12.11 mam się zgłosić do szpitala na operację wycięcia wszczepów. Próbuje się dowiedzieć czy nie da się za jednym zamachem zoperować wątroby. Jak mi się uda cos ustalić dam znać :)

p.s. Dzisiaj chłodniej, żyję :)


12 listopada???!!! To bardzo odległy termin....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group