1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-12, 20:22   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
::rose::
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-05, 21:18   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,
oby te Święta były dla Was spokojne , dużo wytrwałości w tych ciężkich chwilach |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-04, 19:07   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

zostań z żoną na noc jeśli możesz niech żona wie że jesteś blisko koło Niej
dużo siły
:/pociesza:/
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 21:24   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

poświęcaj żonie jak najwięcej czasu po prostu z nią bądź ,
dużo siły w tych trudnych dla Was chwilach |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-02, 20:48   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Witaj friend,

nie chciałam Ciebie urazić swoimi ostatnimi postami nie było to moim zamiarem , chciałam tylko abyś zaczął pisać konkretnie , żebyś się wziął w garść i zaczął działać , jesteś mężem i ojcem musisz myśleć trzeźwo , przykro mi bardzo że stan Twojej żony tak bardzo się pogorszył ,
friend,
bądź silny musisz być silny dla dziewczynek , dużo siły jestem z Wami myślami
pozdrawiam i ściskam mocno :tull:
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-30, 21:43   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

dam Ci dobrą radę i inni mnie w tym chyba poprą , nie wiem ?

jeżeli oczekujesz pomocy to na tym forum trzeba być szczerym aż do bólu ,
pozdrawiam |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-30, 21:32   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

skoro wróciłeś do swojego wątku to wytłumacz mi jak do domowego hospicjum są kolejki ? nie wiem nie rozumiem tego u nas w jednym dniu się zgłasza a za dwa dni jest lekarz + wolontariusz i pielęgniarka tak wygląda u nas pierwsza wizyta domowa lekarza hospicyjnego , jeżeli żona tak cierpi jak piszesz wyżej to nie rozumiem dlaczego tak długo zwlekałeś z tą decyzją , takie decyzje są zawsze trudne dla rodziny ale dobre dla chorych , opisujesz tutaj wiele dolegliwości żony pytam co zrobiłeś aby ulżyć jej w cierpieniu ? może mój wpis będzie dla Ciebie zbyt ostry nie ja jestem od oceniania Twojej osoby ale tak na prawdę nie wiem czego oczekujesz ? plączesz się bardzo w swoich postach , |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-30, 19:29   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Witaj
kompletnie nie rozumiem Twojego postępowania , z tego co piszesz to żona powiedziała że musi iść do hospicjum stacjonarnego , to co nie byłeś z żoną w gabinecie ? w głowie się nie mieści , skoro nie ma miejsca w stacjonarnym to jest domowe które będzie się opiekowało żoną , pisałeś że zgłosiłeś to co zgłosiłeś czy nie bo widzę że gubisz się w tym co piszesz
bez obrazy friend ale odniosłam wrażenie , że Ty żonie nie pomagasz w tym cierpieniu , że jest sama nie wiem może się mylę jeżeli tak to przepraszam , napisz coś więcej ostanie zdrowia żony na ten temat piszesz bardzo skromnie

pozdrawiam |przytula|

[ Dodano: 2012-03-30, 19:31 ]
a co z dziewczynkami ? czy wiedzą że ich mamcia ma iść do hospicjum ?
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-29, 20:44   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Dziękuje Wam za wszystko.


po to tu jesteśmy i piszemy żeby się wspierać , pomagać i radzić
pisz na bieżąco co u Was
pozdrawiam .
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-29, 07:58   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Pogodzenie się z nieuniknionym.....widzę jak żona "znika"....... jak trudno mi nią patrzeć bez bólu....


w takiej sytuacji każda decyzja jest trudna ale po to właśnie jest hospicjum aby ulżyć w bólu choremu a Was jako rodzinę wesprzeć psychicznie
pozdrawiam dużo siły |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-28, 21:47   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

w końcu podjąłeś słuszną decyzję , na pewno było to dla Ciebie trudne ale będzie Wam wszystkim lżej
pozdrawiam |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-28, 07:52   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

nie rozumiem dlaczego nie jesteście pod opieka hospicjum , czy żona jest świadoma całej sytuacji ?
friend napisał/a:
Młodsza córka żyje jak zawsze, niczego nie jest świadoma, starszą znacznie gorzej...


nie chcę Cię pouczać ale według mnie bardzo źle robisz nie zgłaszając się do hospicjum chociaż by zę względu na dziewczynki , dostaną pomoc psychologa która na pewno jest im potrzebna , psycholog porozmawia , przygotuje na to co co najgorsze , pomoże dziewczynką przez to wszystko przejść na pewno będzie Wam łatwiej i lżej

|przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-28, 07:31   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

napisz co z żoną , jak dajesz radę jesteście pod opieką hospicjum ? jak dziewczynki sobie z tym wszystkim radzą ?
dużo siły w tych ciężkich chwilach dla Was jestem myślami z Wami |przytula|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-01, 19:33   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,
odezwij się , co z żoną , jak sobie radzicie ?
dużo siły :tull:
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
sonia21

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-26, 22:16   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend,

co u Was ? odezwij się
:tull:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group