1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 22:03   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu kochana tak bardzo mi przykro , nic nie ukoi Twojego bólu .Przyjmij wraz ze swoją rodziną wyrazy współczucia. Niech Twoja Mamcia spoczywa w pokoju [***]
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 20:17   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu kochana nic nie piszesz taka cisza jest nie dobra , martwię się , co się dzieje ? Pamiętaj myślami i sercem jestem z Tobą .Cóż mogę więcej napisać ? Wytrwaj te ciężkie chwile , bądź przy mamci , ona to wie i czuje ,że w tych ostatnich chwilach jest przy niej najukochańsza córka i nie płacz Martuniu niech mamcia nie widzi Twoich łez będzie jej smutno .Mów do niej , trzymaj za rękę , mamcia teraz tego potrzebuje , mam tylko nadzieję i modlę się oto aby Twoja mamcia odeszła w spokoju. Ściskam Cię bardzo mocno.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 15:57   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu kochana modlimy się za Was .
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 22:28   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu kochana bądź przy mamci cały czas ona to czuje , że jesteś przy niej nie zostawiaj mamci ani na chwilę , jesteś bardzo dzielna i pozostań taka do końca , tak bardzo mi przykro myślami jestem z Tobą . Ściskam Cię bardzo mocno myślami jestem z Tobą . :tull:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-02, 20:41   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Witam Martusiu jak się czuje dzisiaj Twoja mamcia ? a Ty dajesz radę ? bardzo proszę odpocznij troszeczkę , zregeneruj siły , bo musisz być silna i musisz wierzyć bo wiara czyni cuda ściskam mocno i trzymam bardzo mocno kciuki :/pociesza:/
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 21:35   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Witaj Martusiu , tak bardzo mi przykro że z mamcią jest źle , choroba szybko postępuje. Musisz być silna , odpocznij troszeczkę . Miałam w rodzinie osobę chorą na raka płuc był to mój wuj , też miał przerzuty do mózgu , zmarł bardzo młodo miał 47 lat. podziwiam Cię za to co robisz dla mamci , jesteś wspaniałą córką zrobiłabyś wszystko żeby mamcia wyzdrowiała . Trzymam bardzo mocno kciuki , życzę dużo siły , będzie Ci potrzebna , przytulam mocno :tull: :tull: i myślami jestem z Tobą .
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
sonia21

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-20, 10:55   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Witaj Marto , przeczytałam twój post i przeżyłam szok ,Ty musisz mamcię wozić z Rybnika do Gliwic na naświetlania :shock: w takim stanie , dlaczego Gliwice nie położą mamy u siebie ? jeżeli słabnie z dnia na dzień na co oni czekają ? nie ma takiej możliwości , przecież dla Twojej mamy to będzie bardzo męczące :?ale?: Ja leżałam 6 tygodni w szpitalu i miałam naświetlania , dopytaj się , może da się coś jednak zrobić w tej sytuacji ? Bardzo Cię proszę napisz mi czy Twoja mamcia ma jakieś specjalne naświetlania że tylko jest to możliwe w Gliwicach ? Czekam pilnie na odpowiedź . Pozdrawiam cieplutko . _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group