1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dieta dr Budwig?
sonia21

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 18103

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-12-30, 20:29   Temat: dieta dr Budwig?
Witajcie
pisząc , że działa nie miałam na myśli że to dieta cud i wyleczy nas wszystkich z chorób nowotworowych , sory jeżeli tak to zrozumiałyście |prosi| ja po naświetlaniach czułam się bardzo źle , wyregulował mi się układ pokarmowy , wróciłam do swojej wagi , bo podczas naświetlań jadłam jak smok ( przytyłam 9 kg. ) obecnie ważę 68 kg.Po tamoxifenie podnosi mi się poziom cholesterolu , więc co jakiś czas stosuję tą dietę , doszłam do wniosku , że lepszy biały serek z olejem niż tabletki na cholesterol , które rujnują wątrobę to sprawdziłam na sobie naprawdę działa . Czytałam dużo o tej diecie ale że zabija komórki nowotworowe |kill| to nie wierzę w to , bo od opracowania tej diety nie ubyło chorych i onkologów lecz wręcz przeciwnie , może nie jasno napisałam o co mi chodzi w poprzednim poście . DSS napisała kiedyś że lekarze leczą raka i to jest święta prawda :!: a dieta no cóż na pewno nie zaszkodzi oczywiście zdrowa dieta
pozdrawiam cieplutko.
  Temat: dieta dr Budwig?
sonia21

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 18103

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-12-29, 21:04   Temat: dieta dr Budwig?
Witajcie dziewczyny
byłam na tej diecie , sprawdziłam to na własnej skórze :mrgreen: nie powiem działa ale trzeba przestrzegać reguł to jest konieczne , nie wolno stosować podczas chemioterapii i radioterapii ponieważ dieta ta jest silnie oczyszczająca organizm z toksyn , podczas chemii i naświetlań i diety organizm bardzo osłabnie to by było niebezpieczne , przy tej diecie nie wolno spożywać tłuszczów zwierzęcych dlatego że kwasy omega 3 i 6 będą się odkładały w organiźmie i będzie się tyło , próbujcie , powodzenia ;)

[ Dodano: 2010-12-29, 21:12 ]
zapomniałam olej lniany nieoczyszczany kupować w sklepach zielarskich w których są lodówki , olej musi być przechowywany w lodówce w ciemnej butelce to jest bardzo ważne :!: termin do spożycia od daty produkcji 2 miesiące :!: najlepszy z firmy Oleofarm :!:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group