1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-06-05, 13:46   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Mrakad, ja myslę, że to jest nie do przeskoczenia. Ten ból,strach, żal i łzy. To nieodłączna część choroby. Jeśli się kogoś kocha to w takich chwilach nic innego nie ma znaczenia. Choćbyś nie wiem jak się starał nie zmienisz tego. A tak wogóle to dlaczego myślisz o śmierci ? 25-30 % szans to dużo. Nie wiem ile procent ma moja mama i nie chcę wiedzieć. Pewnie lekarz powiedziałby, że statystycznie nie ma żadnych szans. Ale statystycznie , to ja i mój pies mamy po trzy nogi. Więc wierzę i będe wierzyć :) . Pozdrawiam i życzę ci żebyś dożył póżnej starości, będąc w tych 25-30 %.
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-28, 14:35   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Marzenko, trzymaj się.
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-25, 23:56   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
:cry: :cry: :cry: Żal, poprostu żal i brak słów........
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-24, 17:41   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Wyrazy współczucia (*). Nawet nie wiesz jak mi przykro :cry: . Przynajmniej juz nie cierpi.....
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-21, 23:49   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Nawet trudno jest mi czytać to co napisałaś :-( . Musi ci być cholernie ciężko. Naprawde mi przykro :cry: . Gdybym tylko mogła pomóc...... Dlaczego niektórzy tak muszą cierpieć :uuu: ? . Nie potrafię tego zrozumieć :| . Trzymaj się jakoś. Przytulam cię wirtualnie :-)) .
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-21, 22:42   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Maganana, a co z twoim tatą ? Jak się czuje ? Mam nadzieje, że chociaz troszke lepiej.
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-05-20, 16:50   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Współczuje (*)
  Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
soja

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 39586

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-04-30, 22:13   Temat: Czy można umrzeć z głodu w XXI wieku?
Maganana, aż przykro czytać, że twój tata tak cierpi :-( Żal serce ściska :cry: Niesprawiedliwy jest ten świat. Trzymam za was kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group