1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
shegreta

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164413

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-06-24, 19:29   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Wcale nie chciałam atakować firm farmaceutycznych - byłam uczestnikiem dyskusji, w której pojawił się taki wątek i słuchając, przyznałam rację. Wycofuję się zatem z tej opinii, bo absolutnie nie chcę być postrzegana jako mąciciel. To tyle w tej kwestii.
Natomiast zaintrygowałaś mnie sarenko swoim wpisem, ponieważ nie bardzo odczytuję intencję? Jestem nowa zarówno na forum jak i - co naturalne - w chorobie, o której dowiedziałam się w kwietniu. Moje wpisy na tym forum są szczere a odebrałam Twoją opinię, jakbym wcześniej próbowała coś już gdzieś namieszać... Chyba, że przesadzam w swoich odczuciach, zatem wybacz.
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
shegreta

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164413

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-06-22, 11:01   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Przeczytałam wiele o różnych cudownych metodach oraz to, co w Ważnych tematach napisał Richelieu w zamkniętym wątku Analiza krytyczna 'cudownych' metod antynowotworowych
Moja znajoma, która bardzo przeżywa moją chorobę nowotworową znalazła dla mnie informacje dotyczące pani o nazwisku Wiesława Tomczak. Nawet w którymś programie telewizyjnym przeprowadzono wywiad z młodym chłopakiem wyleczonym rzekomo preparatem prof. Rybczyńskiego, która ta pani ma rozprowadzać.
Zastanawia mnie co innego w tym wszystkim. Dużo mówi się o tym, jak firmy farmaceutyczne nie są zainteresowane wyleczeniem tylko leczeniem, o kartelach etc. Dla mnie w jakiejkolwiek dziedzinie nigdy nie jest ważne, co kto mówi o danej metodzie, tylko czy są tacy, którym dana metoda naprawdę pomogła?
Powodzenie metody tej pani ma być jednoznaczne z odrzuceniem np. chemioterapii na co ja się nie zdecyduję. Ale Richelieu we wspomnianym wątku pisze, że wg cudownych uzdrowicieli chemioterapia zatruwa organizm. No przecież, drogi Richelieu, tak jest! Przecież celujemy nie tylko w chore komórki ale i w zdrowe, stąd skutki uboczne.

Tak czy siak zgadzam się z jednym - wielkie koncerny farmaceutyczne nigdy nie będą zainteresowane WYLECZENIEM. Z powodów oczywiście finansowych. Czy nam się podoba czy nie - tkwimy w wielkiej machinie cywilizacyjnej i podlegamy wszelakim manipulacjom: od politycznych po zdrowotne.


[ Komentarz dodany przez Moderatora: DumSpiro-Spero: 2013-06-22, 23:35 ]
shegreta napisał/a:
Tak czy siak zgadzam się z jednym - wielkie koncerny farmaceutyczne nigdy nie będą zainteresowane WYLECZENIEM. Z powodów oczywiście finansowych.
To twierdzenie jest nieprawdziwe. Wyjaśnienie niżej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group