1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
sadness

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-10-07, 11:08   Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
Jeśli chodzi o klinikę na Garncarskiej, to zdecydowanie ODRADZAM!
W przychodni góra dwa razy byliśmy przyjęci w miarę ludzki sposób. Natomiast podczas badania histopatologicznego człowieka traktuje się przedmiotowo, nie ma mowy o jakiejkolwiek empatii. Po wyjściu stamtąd człowiek traci chęć do życia.
Jeśli chodzi o przyjęcie na oddział jest tylko gorzej. Dr Ida C. jest wyjątkowo niesympatyczną osobą. W rozmowie z pacjentem jest arogancka, ma mnóstwo jadu i bardzo upokarza pacjenta. Osoby z takim podejściem do ludzi jak ona nie powinni wykonywać zawodu lekarza, a tym bardziej onkologa. Nie rozumiem jak można tak traktować ludzi będących w obliczu śmierci.
Odmówiła leczenia, bez merytorycznego wyjaśnienia, podważając tym samym zdanie innych lekarzy z tejże "kliniki", którzy wypisali skierowali na oddział.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chodzi o Szpital Uniwersytecki, to jak najbardziej go polecam, w szczególności dr Dąbrowską. Dla kontrastu, była ona najlepszym onkologiem jakiego spotkaliśmy na swojej drodze. Zapoznawszy się z historią choroby i całą sytuacją nie skąpiła czasu by wyjaśnić to co do tej pory było dla pacjenta niezrozumiałe (w tym nieudolne diagnozy i zalecenia lekarskie). Udziela bardzo mądrych porad, stara się zrobić wszystko by pomóc człowiekowi, co więcej podnieść go psychicznie na duchu merytoryczną rozmową. A wszystko w niebywale miłej atmosferze. W gabinecie trudno było mi ukryć wzruszenie, widziałem że pani doktor również.
  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
sadness

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-06-12, 19:06   Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
Miałem się tam wybrać, ale po przeczytaniu tego wątku chyba zrezygnuję.
Może ktoś polecić jakąś inną przychodnię? Może być prywatna. Nie mogę znaleźć nic sensownego.

Bardzo, bardzo pilne...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group