1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego u mojego 80- letniego ojca
roman1130

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5755

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-01, 00:07   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego u mojego 80- letniego ojca
atram, Musiałem zapoznać się z historią Twojego Tatusia, jest mi niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji, jest mi przykro że mówisz o ludziach, którym zawdzięczam naprawdę bardzo dużo.

Nie sposób odmówić Ci racji odnośnie żalu do pulmonologa który leczył Tatę, jest to ewidentny błąd zarówno w sztuce lekarskiej jak i procedurach medycznych, kontrola rtg jest podstawowym badaniem od którego zaczyna się proces leczenia i diagnozowania.
Okres 10 lat to bardzo dużo czasu na stwierdzenie nieprawidłowości w płucach, cała profilaktyka badań w tym momenie staje się po prostu śmieszna.

homer366, ma niestety rację, że przy naszym systemie akceptowanym przez Chore Kasy to my pacjenci musimy stać na straży naszych interesów, lekarze nie są bez winy, ale... prawdziwych lekarzy jest naprawdę bardzo mało, więcej jest wyrobników uprawiających ten zawód lub zwykłych szarlatanów, nazywających siebie bioenergoterapeutami.
Wybacz za to co napisałem o uzdrowicielach, mam o nich naprawdę uzasadnioną odmienną opinię.
Wiem, że nic nie wróci życia Twojemu Tatusiowi, nie wiem czy w tej chwili jest sens zadawać pytania o odpowiedzialność zarówno w sensie etycznym jak i prawnym... ale dla mnie ewidentnym winnym jest system prewencji i lekarz pulmonolog...
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group