1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 41
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:45   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu :lol:
Podpisuję się pod postami majkelek, kmis757, oraz Richelieu
Patrząc się na Ciebie, na Twoją wolę walki i samozaparcie mogę brać tylko przykład i starać się naśladować Cię w każdym Twoim postępowaniu.
Dodajesz i sił a zwłaszcza tej pogody ducha, której życzę naprawdę wszystkim zmagającym się z chorobą.
Życzę Ci z całego serca, aby tak zostało aż do ostatecznego zwycięstwa :lol:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-26, 20:45   Temat: Berta - komentarze
Basiu, mam nadzieję że chemia zaliczona i jesteś już w domu w dobrym samopoczuciu i siłach takich jak tylko jest to możliwe.
Basiu od naszej znajomej otrzymałem w prezencie wiersz... nie będę mówić jak bardzo słowa Miłosza poruszyły moje odczucia i uczucia, myślę, że do Ciebie też trafią i wywołają cień refleksji i nadziei.
Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2012-10-26, 20:46 ]
DAR
Dzień taki szczęśliwy.
Mgła opadła wcześnie, pracowałem w ogrodzie.
Kolibry przystawały nad kwiatem kaprifolium.
Nie było na ziemi rzeczy, którą chciałbym mieć.
Nie znałem nikogo, komu warto byłoby zazdrościć.
Co przydarzyło się złego, zapomniałem.
Nie wstydziłem się myśleć, że byłem kim jestem.
Nie czułem w ciele żadnego bólu.
Prostując się, widziałem niebieskie morze i żagle.
(Czesław Miłosz, Dar)
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-25, 22:45   Temat: Berta - komentarze
Basieńko, nie będę pisać że ja też trzymam kciuki.
Ty zawsze wiesz, że bez względu na jakąkolwiek sytuację wszyscy jesteśmy z Tobą, swoją pozytywną energię, fluidami przyjaźni, swoimi modlitwami i bezgraniczną wiarą, że Twoja walka, Heroizm a zwłaszcza pogoda ducha spowodują, że spotkamy się jeszcze wielokrotnie u Gazdy lub w innych okolicznościach.
Ściskam Cię serdecznie, i oczekuję szczęśliwego powrotu do domu :lol:

[ Dodano: 2012-10-25, 22:49 ]
Psiaki są urocze, a Magister najspokojniejszym psiakiem pod słońcem...
Małgosia kombinuje jak mnie przedstawić jako drapieżnika i rozrabiakę, ale ja jestem tylko ojcem chrzestnym i wspaniały jak zawsze śpiący lub zamyślony superancki piesek ( ja też, choć nie zawsze) :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-17, 21:51   Temat: Berta - komentarze
kmis757 napisał/a:
Basieńko; tym przejmuj się najmniej... wszyscy tu na Ciebie cierpliwie czekamy... szpital nigdy nie jest miejscem przez nas lubianym ale jak mus to mus...

Basiu bez względu na to czy piszesz, czy nie wszyscy jesteśmy z Tobą w swoich myślach i modlitwach, i bez względu na to jak czujesz się niepewnie wierzymy a ja szczególnie, że wszystko wróci do normy a Ty do pełni sił i zdrowia.
Tulę Cię do serca
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-13, 22:53   Temat: Berta - komentarze
Ode mnie również najserdeczniejsze uściski,
Cały czas jestem z Tobą i cieszę się że dobry nastrój nie opuszcza Ciebie, tak trzymaj a my jesteśmy tuż na wyciągnięcie myśli.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-07, 11:17   Temat: Berta - komentarze
Basieńko Iwonko :lol:
Gdy czytam o Waszych spotkaniach zwyczajna zazdrość ogarnia moją mroczną duszę...
Wiem, że opieka rodziny, jej troska jest niezwykle ważna i potrzebna, ale obecność osoby stojącej trochę obok nas powoduje, że czujemy się zupełnie inaczej, że dla tej właśnie osoby staramy się okazać więcej entuzjazmu i wiary, nawet, gdy nie całkiem do końca czujemy się na siłach.
Basiu cieszę się że masz zachcianki... tego też Ci zazdroszczę... niestety nie moę o sobie powiedzieć tego samego, ale wierzę że jeszcze będę jadł ze smakiem i apetytem... na razie czekam na taki moment.
Pozdrawiam i życzę powrotu do sił w jak najszybszym tempie. :lol:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-30, 11:23   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu.
Cieszę się że krąg naszych znajomych poszerza się systematycznie dzięki takim właśnie odwiedzinom jak Iwonki u Ciebie, nie będę mówić jak bardzo Ci zazdroszczę, ale poznawanie kolejnych osób ze świata wirtualnego do realu ma dla mnie ogromną wartość, dowodzi, że choroba łączy nas i pomaga wspólnie dźwigać ciężkie brzemię choroby nie tylko wspólnie z Rodziną ale i z osobami które są z nami na tym Forum.
Pozdrawiam serdecznie zarówno Ciebie jak i Iwonkę
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-02, 11:06   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu :flower:
Wiem że powinnaś już być po kolejnej dawce leku i regenerować się w domu...
Mam nadzieję, że czujesz się na tyle dobrze, aby dać nam choć minimum informacji co u Ciebie słychać.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-18, 23:02   Temat: Berta - komentarze
Basiu wypoczywaj i wracaj do sił.
Nasze plany ciągle się zmieniają w zależności od tego co niesie nam życie, dlatego Basieńko musimy twardo brać się za nasze uparte raczysko i nie odpuszczać...
Mam nadzieję, że chwile spędzone nad Popradem będą dla Was wszystkich przyjemną odskocznią od codziennych problemów.

Mam nadzieję że Romek już będzie rozrabiał w końcu imię do czegoś zobowiązuję.
Pozdrawiam Wszystkich, Sonię, Andrzeja, bo wiem że są tam i oczywiście Waszych Gospodarzy i całą Twoją Rodzinę, bawcie się i wypoczywajcie. :flower:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-15, 11:49   Temat: Berta - komentarze
|bezradny| |zalamka| :???:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-02, 00:09   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu, jestem z Tobą i za tydzień też będziesz czuła moje wsparcie.
Pozdrawiam Waszą piąteczkę, Najmłodszą oczywiście najslodziej
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-22, 20:04   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basieńko :flower:
Wszystkich cudowności na nadchodzący tydzień życzę, a siły i zdrowia najbardziej :flow: :cmok:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-19, 20:33   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basieńko :flower:
Czas jest z jednej strony naszym sprzymierzeńcem, a z drugiej wrogiem...
Bardzo chciałbym aby dla Ciebie i Twoich najbliższych przynosił tylko same dobre dni...
Basiu kibicuję Ci z całego serca, trzymam kciuki za każdy wlew, za nadzieję, którą wlewasz do serc swoich bliskich i nas, swoich przyjaciół |uscisk| :cmok: :cmok: :in_love:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-14, 13:55   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu raport nie musi być bardzo szczegółowy... ale kilka zdań na pewno wszystkim nam pomoże...
Ucałowania i pozdrowienia dla Wszystkich :flow: :cmok: :in_love:
  Temat: Berta - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 793
Wyświetleń: 106105

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 14:55   Temat: Berta - komentarze
Witaj Basiu :flower:
Siedzę przy wentylatorze który chodzi całkiem cicho... ale czuję, że cicha praca, to jedyna zaleta tego urządzenia.
Pozdrowienia dla Całej Rodziny i ucałowania ekstra dla Emilki ::thnx:: :in_love: :cmok: :cmok:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group