1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
rasgood

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-01-18, 00:48   Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
Pod moją presją będzie się leczyć, ona sie nie chciała leczyć bo uważała że podczas operacji umrze. Teraz uważam, że w końcu po rozmowach ze mną dotarło do niej to, szkoda że tak późno. Chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle jeszcze jakaś nadzieja mimo tak późnego stadium ?
  Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
rasgood

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-01-18, 00:03   Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
Przepraszam że tak to chaotycznie napisałam, ale moja mama dopiero mi teraz o tym powiedziała, wszystkiego sie muszę sama domyślac, ona nie była u żadnego lekarza bo sie bała operacji po prostu jest to dla mnie katastrofą że dopiero w takim stanie się o tym dowiaduje, i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mi jest z tym cięzko. Podejrzewam ze to jest rak bo takie przypadki u mnie w rodzinie juz wystepowały. Po prostu musze teraz jak najszybciej działać. Mam nadziaje że nie jest za późno
  Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
rasgood

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-01-17, 19:36   Temat: Rak piersi - podejrzenie stadium zaawansowanego
Niestety choroba dosięgnęła mojej mamy i czuje, że mam mało czasu, żeby jakkolwiek jej pomóc.

Podejrzewam, że moja mama ma raka piersi w późnym stadium już rozwoju, niestety dowiedziałam się o tym dopiero teraz stąd ten pośpiech.
Niestety mama nie chce mi powiedzieć co dokładnie jej dolega, podejrzewam, że ona sama nie wie co jej jest.
Z tego co się orientowałam to rozwijało się już przez jakiś czas w jej piersi, było wyczuwalne zgrubienie, teraz okazało się, że tak jakby to wyszło na wierzch i zbiera się ropa.

Jestem zdruzgotana tą wiadomością, ale mam jednak nadzieję, że jestem jej jeszcze w jakiś sposób pomóc.

Zależałoby mi na leczeniu mamy w Krakowie gdzie teraz aktualnie mieszkam.
Moja mama ma zameldowanie aktualnie w województwie łódzkim.
Jak mogłabym ją leczyć tutaj i gdzie najlepiej się zgłosić?

Proszę szczerze o pomoc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group