1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Do zosi bluszcz
pstrysia34

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5509

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-06-05, 22:58   Temat: Do zosi bluszcz
Witaj Benio.
Jak tylko znalazłam Twoj post nie mogłam sie oprzeć by Ci odpisać.Swojego czasu udzielałam sie troche na innym forum-prosalute.info.to forum było dla mnie nieocenione na poczatku mojej choroby.Od 3 lat choruje na raka nerki-jasnokomórkowego.Przestałam tam zagladać min.z powodu ,,zosi bluszcz,,od 2 lat biore nexavar,lek działa,i to właśnie napisałam na forum jako informacje dla osób ktore dopiero zaczynaja leczenie.po to by dac wiare i nadzieje,że nie koniecznie jest tak jak pisze producent(lek miał wydłużać życie o 3 miesiace).Otóż do dziś zastanawiam sie jaki cel miała wypowiedz tej pani sugerujaca podobnie jak Tobie że nie mam sie z czego cieszyć.I przypominajaca mi brutalna prawde ktora doskonale znam-że rak nerki jest nieuleczalny.Nie wiem tylko czy pani bluszcz wie że lek wprowadzono na rynek przed ukończeniem ostatniej fazy badań bo dawał rewelacyjne efekty.i czy pani bluszcz wie że ja i wielu znanych mi pacjentów zostało poinformowanych o tym że dane na ulotce o skuteczności leku zostane zmienione.
Bo dziś,po 2 latach swojego leczenia,kontaktach z pacjentami ktorzy biora nexavar nieprzerwanie od 4!!! lat mowie glośno i z cala odpowiedzialnościa że leki chemii niestandartowej przedłużaja życie o znacznie wiecej niż 3-mce.i TRZEBA GLOŚNO O TYM MÓWIĆ TAK BY DOSTEP DO TYCH LEKÓW MIAŁ KAŻDY POTRZEBUJACY!
I prosze pamietać że leczenie interferonem który jest zazwyczaj nieskuteczny blokuje dostep do ch.niestandartowej.
Wszystkim chorujacym i ich bliskim życze wiary,wytrwałości i siły w walce choroba.
A pania bluszcz prosze by zastanowiła sie czasem czemu ma służyć to co pisze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group