1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węzły szyi
pola66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4969

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-10-10, 11:14   Temat: Węzły szyi
Witaj Emiii, ja jestem po usunięciu węzłów szyjnych i tez mam problem z barkiem, co prawda problem zdaje się być już coraz mniejszy ale otrzymałam bezwzględny nakaz rehabilitacji i ćwiczeń. Na tę chwilę oprócz bólu mam opadnięty bark i zanikające mięśnie- ale jak mi powiedziano jest to efekt braku ćwiczeń:-) oczywiście nikt mi wcześniej nie powiedział że mimo bólu trzeba machać ręką żeby mięśnie nie zanikały. W Twoim przypadku- musisz wiedzieć z jaką chorobą masz do czynienia i to jest sprawa zasadnicza.
Co do bolącego barku- jeżeli ręka zachowuje siłę, jeżeli nie opada bezwiednie i jesteś w stanie ją podnieść- nerw nie został przecięty i jest nadzieja że się zregeneruje- został uciśnięty przez krwiak, wciągnięty w bliznę albo w jakiś inny sposób został uszkodzony podczas operacji (tak mi tłumaczono w Gliwicach), jeżeli sprawa dotyczy bólu, upośledzonego czucia i drętwienia tej okolicy (tak miałam) wszystko z czasem ma wrócić do normy- kwestia masażu, ćwiczeń i usprawniania. Życzę powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group