1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak pomoc Mamie na odleglosc?
pola1

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4009

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-11, 00:23   Temat: Jak pomoc Mamie na odleglosc?
Dziekuje!
  Temat: Jak pomoc Mamie na odleglosc?
pola1

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4009

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-27, 03:26   Temat: Jak pomoc Mamie na odleglosc?
Odwiedzilam forum kilka razy, tyle wspanialych osob je odwiedza i na nim pisze. Czy ktos moglby wysluchac i pomoc mnie?
Moja Mama ma gruczolakoraka na dwunastnicy, nieoperowalny, umiejscowiony na naczyniach krwionosnych. Przeszla 5 wlewow folfox4, po czym okazalo sie, ze ma przerzut na watrobe, w piatek zacznie 7 wlew nowej chemi, nazwy nie pamietam. Mama jest wykonczona, fizycznie i psychicznie, czesto placze i powtarza, ze ma dosc, ze nie wyzdrowieje. Jest bardzo slaba, sa dni, ze nie ma sily rozmawiac.
Ja mieszkam w US, strasznie daleko, bylam u Mamy w maju, po pierwszej chemi. Jedyne co, dzwonie po kilka razy dziennie, ale to nic nie znaczy.
Przy Mamie jest moja siostra i siostra Mamy, oraz kilka bardzo bliskich oddanych osob.
Trzy lata temu zmarl moj Tata. Zapadl w spiaczke akurat jak bylismy w Polsce w wakacje, po kilku miesiacach zmarl. Wtedy tez nic nie pomoglam. Czuje sie powtornie winna, wiele czyutalam o nowotrowrach i stres jest ogromna przyczyna tej strasznej choroby. Pewnie smierc Taty pomogla rozwinac sie chorobie Mamy.
Siedze tu tysiace kilometrow od Mamy i mysle, jak moge jej pomoc. Moja siostra tez jest juz wykonczona, wizyty u lekarzy, sesje chemi, napiecie w jej domu. A ja daleko i nic nie moge pomoc. Prosze, jezeli ktos moglby podzielic sie, jak moge pomoc, Mamie i Siostrze, bardzo, bardzo martwie sie o obydwie.
Prosze o pomoc!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group