1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NIeswiadomosc
plamiasta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 18118

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-02-06, 14:00   Temat: NIeswiadomosc
Makta, każdy odbiera to inaczej. jeden upadnie i wstanie drugi będzie czekał az go ktoś podniesie, inny będzie beczał jaki to on nieszczęśliwy bo upadł . to zależy od charakteru, od sytuacji od ludzi jacy nas otaczają... od wielu rzeczy.

czasem musimy przetrawić wiadomość jaka na nas spłyneła. ma to tez na pewno wpływ moment w jakim się dowiedzieliśmy.
niby jestemy pogodzeni walczymy ale i przychodzą dla nas też chwile słabości i czasem najlepiej trzaskać talerzami bo tłumiona złość i gniew czasem dają się bardziej we znaki niż choroba.


wiesz może zacznij traktować go normalnie nie rozgrzeszaj nie tłumacz, wnerwi Cię to mu to powiedz, może te zmienione zachowanie wobec niego tak go rozzłaszcza.
mogę tylko tak pisać ze swojego przykładu ale mnie nosiło jak ktoś coś za mnie chciał zrobić jak byłam po operacjach.
np wykąpać dzieciaczka nie miałam siły wsadzić małego do wanienki ale mąż wsadzał ja myłam i wycierałam, choć zajeło to czasu dużo więcej niz sprawna osoba by to zrobiła mi dało siłę że jestem potrzebna , gdyby mi tego zabronili załamałabym się .


wiesz teraz jestem w innej syt. zyję i na razie nie ma pogorszenia się stanu zdrowia guzy nie rosną. ale wtedy lekarze mówili mi że mało czasu mi pozostało . jedyne co pomagało mi nie zwariować mając kilkutygodniowe dziecko na rękach to normalne traktowanie codzienne obowiązki ( oczywiście na tyle ile byłam w tym stanie zrobić) o takie troche udawanie było chyba... ale to chyba sprawiło że nie zwariowałam.

każdy ma prawo złścić się ale bez przesady , powiedz mu że Tobie też jest trudno , porozmawiajcie szczerze

[ Dodano: 2013-02-06, 14:03 ]
rozmawiałam kiedyś o wiedzy i nie wiedzy z mężem on powiedział że wolał by nie wiedzieć i w razie czego ja mam rozmawiać z lekarzami
ja z koleii chcę wiedzieć wszystko . do tego stopnia że po operacjach kazałam pokazać mi co mi wycieli, najbardziej się boję czegoś nieoczekiwanego , np jakiegoś działania nieporządanego np leczenia ... wolę na wszystko być przygotowana i wiedzieć co morże się stać
  Temat: NIeswiadomosc
plamiasta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 18118

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-02-01, 18:35   Temat: NIeswiadomosc
podpisuje się pod tym postem głową rękami i nogami i czym mam jeszcze
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group