1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-04, 15:07   Temat: nasturcja - komentarze
roman1130 napisał/a:
Mamusia zmuszona okolicznościami do zastosowania chemioterapii, a takie rozwiązanie prawdopodobnie będzie prędzej czy później brane pod uwagę... okaże się silniejsza, niż wskazywałaby jej dotychczasowa postawa....życie to jednak strasznie silna motywacja, potężna podnieta i potrzeba.
tyle wiemy osobie na ile nas sprawdzono
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-02, 23:44   Temat: nasturcja - komentarze
nasturcja, ja ze zwierzakami lepiej jak z ludźmi dogaduję się. a na psy sąsiadów zawsze się cos znalazło a to jakiś kąsek, a to podrapanie za uchem itd. wystarczy że zawołałam po imieniu jak w nocy wracałam z pracy i już nie było szczekania tylko radosne ujadanie.

teraz jak dzwonie do domu i mnie mój pies usłyszy to muszę z nim pogadać bo nie daje mamie porozmawiać jazgocze itd. kiedyś jak przyjechali znajomi moi do rodziców nie mogli wejść do domu zadzwonili dali na głośno mówiący i weszli razem z moim głosem. a tak to by mieli ciężko- bo to bydle około 70-80kilo
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-02, 15:22   Temat: nasturcja - komentarze
roman1130 napisał/a:
nie potrafią wyartykułować swoich potrzeb i oczekiwań...
oj moje zwierzaki dość głośno umieją wyartykułować swoje potrzeby :mrgreen: od chobika który walił w klatkę miska żebym go wyjeła do psa który śpiewa pod oknem jak gotuję obiad w nadziei że mu coś wpadnie.

a teraz o krówkach nie wspomne potrafią tak muczeć że nawet umarłego postawią na nogi jak im coś potrzeba
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-02, 05:45   Temat: nasturcja - komentarze
ja miałam kilka chomików raz parkę i małe potomstwo po 14 dniach. wszystkie znały swoje imiona każde miało swoją miskę i swoją porcję czułości, miałam królika miniaturkę która okazła się być zwykłym królikiem o angorowatej sierści, puszczałam go wolno po mieszkaniu - cierpiały wszystkie sprzęty elektryczne-kable itd.
zawsze jak wróciłam ze szkoły musiałam się przywitać ze swoa arką Noego :roll: pies chomik królik . nawet chomik budził się w dzień żebym go pogłaskała i szedł dalej spać

wracając ze szkoły swoją ulicą mijałam zawsze 6 psów sąsiadów- każdego znałam z imienia z każdym pogadałam zawsze i żaden ie zaszczekał na mnie jak przechodziłam chyba że z radości. a ogólnie jak ktoś inny przechodził to był jazgot niemiłosierny. nawet w nocy jak ktoś idzie ulicą wszystkie psy w każdym domu/podwórku szczekały. a ja jak wracałam z pracy nie raz w środku nocy to tylko zagwizdałam i nie było szczekania.


oj też się rozpisałam spadam z Twojego wątku
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-31, 21:40   Temat: nasturcja - komentarze
ja mieszkam między Pułtuskiem a Ciechanowem, północne Mazowsze... ALE SZCZURY BRRRRRRR właśnie o te OGONY chodzi mam małą awersje do ogonów, jedyne co mnie przyprawia o gęsią skórkę ale gdyby klatka byłaby zabezpieczona to czemu nie? w ostateczności byłyby w pomieszczeniu inwentarskim z dala od domku ale w przytulnym i ciepłym kąciku
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-31, 10:42   Temat: nasturcja - komentarze
jeżeli masz zółwia lądowego to z chęcią się nim zaopiekuję-zaadoptuje , to moje marzenie. i moich dzieci , piłują mnie od kilku tygodni ale w zoologicznych już nie sprzedają bo trzeba miec jakies pozwolenia itd

a obiecane mam że jak starszy będzie umiał pisać to żółw się zjawi więc zaczynam się rozglądać powolutku, na razie czas nie nagli ale już badam grunt

[ Dodano: 2012-07-31, 10:44 ]
nie doczytałam z kąd jesteś ale jezeli blisko mnie. to zwierzaki klatkowe mogę zahotelować u siebie bo psów na razie mi starczy, mam 3 swoje
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-10, 21:06   Temat: nasturcja - komentarze
mogę raz jeszczę prosić link który podałam? |hmm|
  Temat: nasturcja - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 19:02   Temat: nasturcja - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


nasturcja, witaj na forum
:flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group