1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-04-11, 22:22   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bozenko jakis czas temu pisalas, ze mialas sie spotkac z pania, ktora wyszla z bardzo zaawansowanego stadium raka...widzialas sie z nia? A w ogole co u Ciebie? Jak znosisz leczenie? My sie podlamalysmy bo jednak to jest rak g3 i lekarz prowadzacy chemie powiedzial, ze srdnio to wszystko widzi....pzdr
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-22, 22:28   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bożenko i to jest poprawne podejście do sprawy .... jedyne co trzeba zrobić to ukręcić łeb temu cholernemu stworzeniu .... trzymam kciuki .... mam jedno pytanie: jak często robią
Ci badanie ginekologiczne, USG i ew TK? W jakiś cyklach? czy na Twoją prośbę? jak to jest?
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-14, 00:37   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bozenko jak po chemii? Juz jestes po? Wszystko w porzadku? U nas operacja jutro, wszystko opisalam w innym watku....modle sie zeby sie udalo....napisz jak u Ciebie, jak wyniki i samopoczucie? Pozdrawiam Cie serdecznie
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-12, 07:53   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bozenko trzymam kciuki bys silna przeszla przez chemioterapie:-) Dasz rade, widze ze jestes bardzo silna kobieta:-) a wlosy? No coz sama wiesz ze odrosna:-)
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-10, 12:50   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bozenko wiem, ze robicie to dla siebie, dla nas....wiem, ze przezywacie bardzo ciezkie chwile, ale tak jak napisalam wczesniej...my rowniez to bardzo przezywamy....dla mnie mama jest calym swiatem. Mam meza i bardzo go kocham, ale toco spotkalo moja mamusie i w sumie nasza rodzine jest teaz dla mnie najwiekszym priorytetem. Tak chcialabym umiec pomoc pocieszyc, ale nie wiem jak...wiemy, ze sytuacja jest bardzo powazna, wiemy ze bedzie ciezko-juz jest.....ciagle szukam pozytywnych przykladow wyjscia z tego tak zaawansowanego cholerstwa, ale statystyki nie napawaja optymizmem.....moze jednak tym razem sie uda...tak chcialabym w to wierzyc.....
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
pelasia

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-09, 22:58   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Z chorym na ta paskudna chorobe choruje cala rodzina. Zmienia sie cale zycie, zmieniaja priorytety....niestety cierpienia osoby chorej nie mozemy wziac na siebie, ale mozemy byc....moja kochana mama tez zaczyna walke z tm potworem, jest ciezko, czasem nawet bardzo...ale trzeba wierzyc, trzeba ufac lekarzom i byc blisko....bede obserwowac ten watek, trzymam kciuki i modle sie za moja mamusie i za Ciebie Bozenko:-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group