1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-05-30, 19:25   Temat: hej
Cześć tu Nowa:)
U mnie też OK:)
Lato się zbliża, w zeszłym roku też nie chowałam się zbyt mocno, ale chodzę na wideodermatoskopię, co n pewno pomaga kontrolować ciapki:)

Pozdrawiam
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-27, 15:22   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Cześć!!!

Szperam na forum w sprawie bliskiej chorej osoby i postanowiłam się zameldować.
Jestem:)
Mam się dobrze:)
pozdrawiam Was!

J :tull:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-01-28, 16:48 ]
:uhm!:
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-31, 22:02   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Witam Was!
Kolejne spotkanie planowane jest pewnie we wrześniu:)
Poza tym wzięłam udział w warsztatach Simontona (org. przez fundacje Raknroll-planowane są kolejne) POLECAM!! super sprawa, szczególnie dla mnie nerwusa. Ćwiczenia oddechowe itp techniki.
Kolejne badania planuję zrobić na zimę. Uczę się dbać o siebie, jak dopada mnie "tempo życia" to robię "czas dla pańci":) i odpoczywam. Dużą przyjemność sprawia mi dbanie o dobre odżywianie, warzywka, owocki:):)
pamiętajcie
ROZPIESZCZAJMY SIĘ!!
pozdrawiam!
sciskam
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-06-28, 22:54   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Ja byłam:)
Z zainteresowanych było nas 2 + pani z poradni Amazonki i chyba 2 panie psycholog i mój ulubiony dr Zdzienicki. Idea jest taka żeby stworzyć stowarzyszenie chorych na czerniaka które by prężnie działało. Kolejne spotkanie będzie za 1,5 miesiąca (trzeba sprawę nagłośnić, może założę nowego posta)termin będę znała w połowie sierpnia. Ma być zaproszony psychoonkolog. Obecność dr była cenna. Odpowiedział na pytania, zaoferował pomoc mailową. Panie dobrze poprowadziły spotkanie. Mówienie o chorobie w gronie zainteresowanych to naprawdę super sprawa.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-06-27, 10:25   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Dziękuję za informacje:) Pewnie jutro się wybiorę na to spotkanie.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-06-20, 19:40   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Witam wszystkich
Mam pytanie odnośnie grup wsparcia dla chorych na czerniaka w Warszawie, czy istnieją takowe?
pozdrawiam
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-13, 21:25   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
Zrobiłam dzisiaj usg prywatnie, prawie całe ciało (brzuch, wszystkie węzły chłonne, blizna) za 100 :)
Jest ok:)
Mam tylko trochę odczynowy 1 pojedynczy węzeł w pachwinie ale miałam zapalenie przydatków wiec doktor powiedziała, ze jest ok:)
Teraz spokojniejsza pojadę do CO i gdzieś na 2 miesiące się uspokoję.
Pozdrawiam!
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-12, 11:49   Temat: kontrola
Hej Wszystkim!
Mam niedługo 1 kontrole w CO. Moje pytanie, jakie będę miała badania? Cz zrobią mi usg podczas wizyty?
pozdrawiam
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-10-28, 11:25   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Witam
Jestem już po poszerzeniu marginesu i wycięciu wartownika który okazał się być czysty.
Teraz kontrole co 3 miesiące. W związku z tym mam pytanie do ,,weteranów,,;) jak dalej się prowadzić;). Staram się jeść zdrowo i nie stresować. Czy macie może jeszcze jakieś porady? Smarujecie się filtrami cały rok? Jak to jest z wit. B , bo spotkałam się z opinią na tym forum, że przy czerniaku jest nie wskazana.
Pozdrawiam Wszystkich!!!
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-16, 11:17   Temat: Pytanie o szczepionkę dr Mackiewicza
Mam pytanie kto kwalifikuje się na szczepienie? Gdzieś przeczytałam, że kwalifikują się osoby z wyciętą zmianą (maksymalnie miesiąc od wycięcia)
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-12, 23:44   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nie dopisalam makroskopowo: fragment skóry o wymiarach 0,8x0,6x0,4 cm
Dziękuje za odpowiedź
Zastanawiam się gdzie iść na konsultację, oczywiście do jakiegoś onkologa z centrum. Do Rutkowskiego są zapisy na wrzesień dopiero...Zostaje Dziewirski, ewentualnie Morysiński (nie wiem gdzie przyjmuje)
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-12, 23:32   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
czyli po wycięciu marginesu może okazać się, że ten wynik jest całkowicie inny, gorszy? tzn. III Clarka zrobi sie IV?
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-12, 23:18   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
też tak myślę, ale nie wiem jak to zrobić, żeby nie czekać 10 dni aż oni zbadają tą histopatologię po swojemu, bo lekarz kazał przyjść jak oni to zbadają...
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-12, 23:07   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
melanoma malignum.zmiana bez owrzodzenia. Clark III, grubość wg Broleslow 0,75 mm, marginesy boczne po 1mm, dolny 3mm
to całość opisu
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
nowa

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20962

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-12, 22:31   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 0,75 mm
Witam.
Dowiedziałam się, że ma czerniaka Clark III, breslow 0,75 mm usunięte z lewego uda.
Dzisiaj byłam na wizycie w Centrum Onkologii w Warszawie u dr Dziewirskiego (wizyta trwała 4 minuty) doktor nie bardzo miał ochotę odpowiadać na pytania.
Zatem kieruję do Was kilka pytań.
Moja histopatologia zostanie zbadana przez szpital bo robiłam ją prywatnie, oczywiście będzie to trwało 10 dni.
Czy nie powinni od razu zająć się sprawdzeniem węzłów chłonnych?
Jak długo się czeka na przyjęcie na badania do centrum?
Ja już fiskuję, mam wrażenie, że bolą mnie wszystkie węzły chłonne...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group