1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: choroba mojej mamy
niki

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44293

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-04, 12:10   Temat: choroba mojej mamy
Bblondi napisał/a:
Ale muszę Wam powiedzieć, ze mimo wszystko starałam się żyć w miarę normalnie - wyjeżdżałam na wakacje, czasami spędzałam czas ze znajomymi. Nie wiem czy dobrze czy źle. Teraz czasami żałuję - może za mało z nią przebywałam? Może mogłam więcej?....Może coś przeoczyłam?? Te pytania wciąż mnie prześladują.


myslę że zrobiłaś to wszystko co było słuszne, wyjazdy zapewniły mamę ze nie jest tak bardzo zle,a ty trochę odpoczęłas ,jej dały trochę wytchnienia od nadmiaru troski i bólu bliskich
to męczy
nadmiar opieki nie wpływa dobrze na naszych kochanych bliskich jak to sie mowi "miłością można zagłaskać kota na śmierć," chyba nie na tym to polega

na swoje pytania juz nie będziesz znac odpowiedzi odpowiedzi , bo mama ci nie odpowie, nie możesz żyć z poczuciem bliżej nieokreslonej winy
zrobiłas wszystko
gdyby mozna było cofnąć czas zrobiłabyś coś inaczej ? może tak ale czy to inaczej coś by zmieniło ??
trzymaj się i nie szukaj winy w sobie bo tylko pogłębia uczucie straty
  Temat: choroba mojej mamy
niki

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44293

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-04, 18:07   Temat: choroba mojej mamy
Bblondi napisał/a:
Dziękuję za każde dobre słowo.... w końcu sobie poradzę z emocjami choć nie wiem jeszcze kiedy. obrazy z ostatnich chwil wciąż wracają i wirują w mojej głowie .......... Bardzo bardzo Wam dziękuję - to ważne, że ktoś rozumie twój ból... /aga


kochana obrazy wracają do mnie stale, nie opuszczają mnie, chociaz mija juz 5 tygodni,
chyba trzeba czasu zeby sie z tym pogodzić
mam nadzieję że ze kiedys będą wracać tylko te dobre chwile
tego ci bardzo zyczę
zapamiętaj ją z tych codziennych chwil z ktorych składało się jej zycie,
przypominaj sobie to co było piękne
to kiedys zostanie w nas na zawsze
  Temat: choroba mojej mamy
niki

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44293

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-28, 17:17   Temat: choroba mojej mamy
współczuję ci bardzo
Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie ::rose:: ::rose::
  Temat: choroba mojej mamy
niki

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44293

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-23, 00:10   Temat: choroba mojej mamy
kochna jesli tylko możesz bądz z mamą
mama nie chce zostac sama , kazdy sie boi , a chociaz te leki mozemy od nich odsunąc, oni maja gorzej , oni boja sie tego cierpienia i samego umierania ale jesli ktos będzie ten strach jest wtedy mniejszy
będzie cięzko ale dasz radę ,jak my dalismy radę
trzymam kciuki za was
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group