1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-08, 08:15   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Nie zawsze taki opis to coś złego, ale w naszym przypadku trzeba to wyjaśnić. Ja też bym przyspieszyla wizyte .Może trzeba bedzie zrobić Tk.A nie chorowalas ostatnio??Moze to zmiany pozapalne?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-16, 19:13   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Super wiadomość!
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-13, 17:26   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Takie informacje są dokujące.Miejmy nadzieję że to coś innego nie zwiazanego z czerniakiem.Sama jestem przykladem że nie zawsze musi być najgorsze.Choć wiem co przeżywasz i niemal znam Twoje myśli. Doczytalam że juz dobrych parę miesięcy temu miałaś problem z węzłami. Czy wtedy lekarz nie zasugerowal ci biopsji powiekszajacego węzła?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 13:17   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Spróbuj przyspieszyć usg.Może poproś lekarza ktory wykonuje usg żeby Ci zrobił. Myślę ze nie odmówi. Ewentualnie możesz napisać do prof.może będzie kazal przyjechać na bopsje.A jaki miałaś indeks?? A owrzodzenie miałaś?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-06-12, 07:04   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Napisz prosze jak po wizycie.Wszystko ok?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-05-24, 17:51   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Co u Ciebie?Jestes juz po wizycie?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-06, 07:28   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
To masz podobnie jak ja.Moja wizyta kontrolna zbliża się małymi kroczkami i zaczynam powoli się stresować.Daj koniecznie znać po wizycie.Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-25, 16:20   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Jak po wizycie?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 18:12   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Masz racje już tej przychodni nie ma.Terminy wizyt w Onkolmedzie to koniec marca.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 13:44   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Z tego co wiem to w Onkolmedzie profesor przyjmuje we wtorki .Ja natomiast jezdze w piatki do Milenium Plaza Al.Jerozolimskie 123a.Kiedys ta przychodnia nosila nazwę EUROMED.Teraz nazywa się inaczej.Nazwy nie pamiętam, ale numer tel taki sam 22 529 70 00 .A jak będziesz w piatek w CO to może spróbuj zapisać się już na kolejną wizyte do profesora.A i wizyty kontrolnej nie ma co sie bać.Zrób sobie moze usg j.brzusznej i wezłow i jesli ci sie uda zdobyc skierowanie od rodzinnego to zrób rtg płuc.Kiedy miałas ostatnie rtg?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 11:33   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
U mnie z kolei było troszkę inaczej.Ja miedzy wizytami w CO umówiłam się na prywatną wizytę do profesora.Profesor dał mi numer telefonu i już na kolejna wizytę umówiłam się telefonicznie właśnie do profesora.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-18, 18:10   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Nie absolutnie nie jesteś zdana na jednego lekarza.Masz prawo zmienić.Tak też było w moim przypadku.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
myszka

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-18, 16:28   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym?Ja dopóki nie trafiłam do Profesora Rutkowskiego to moja wizyta była taka ,że jak szybko weszłam do gabinetu to jeszcze szybciej z niego wyszłam.Nie dostawałam żadnych skierowań na badania.Lekarz zapytał czy wszystko ok i tak wyglądała moja wizyta.Teraz jak mam kontrole Profesor ogląda wszystkie znamiona ,węzły, blizny i dostaje skierowania na badania.Też czasem wychodzę z gabinetu z niedosytem ,ale wtedy pisze do Profesora maila i zawsze mam odpowiedż.Pozdrawiam!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group