1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 77
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-11-06, 14:59   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Bardzo proszę o interpretację wyniku mamy bo jak zawsze marteimy się.
RTG miednicy
Zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach powierzchni stawowych oraz podchrzestna sklerotyzacja panewek stawów biodrowych. Drobne entezofity na krawędziach talerzy biodrowych.Zageszczenie struktury kostnej o równych brzegach i wymiarach 10x8 mm w rzucie lewego talerza biodrowego-wysepka kostna?
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-17, 18:23   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Od jakiegos czasu meczy mnie temat badan genetycznych.Czy powinnam je zrobic?Od jakiego lekarza mozna dostac skierowanie?Kiedys jak zapytalam pania doktor to odpowiedziala ,ze mamy rak to sprawka hormonow ,bo w tym wieku takie to wlasnie wystepuja.I temat zamknelam ,ale od jakies czasu czesto mysle o zrobieniu takich badan.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-17, 08:53   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Wynik rtg pluc ok.Mam pytanie dotyczace pobierania krwi,mierzenia cisnienia na rece, gdzie byly usuniete wezly pachowe.Czy mozna normalnie z tej reki korzystac?Pani doktor na ostatniej wizycie powiedziala, ze tak,ale pamietam jak zaraz po operacji pani rehabilitantka powiedziala ,ze nie wolno, ze tak reka jest, ale tak jakby jej nie bylo
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-13, 18:20   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Bardzo dziekuje za odpowiedz.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-12, 07:19   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Mama po kolejnej kontroli jesli to tak mozna nazwac.Jedynie co systematycznie to co rok ma wykonywana mammografie.Inne badania tylko wtedy, gdy sie cos dzieje,cos mama zglasza.Po wczorajszej wizycie pani doktror zlecila rtg pluc tak naprawde to drugi raz w ciagu 4 lat leczenia.Po osluchaniu stwierdzila ,ze sa szmery.Mam dwa pytania .bo nie ukrywam,ze sie stresuje.Czy szmer w plucu moze wskazywac na przerzuty?I czy faktycznie po raku piersi nie ma okeslonych badan tylko wtedy, gdy sie cos dzieje?Wynik rtg bedzie dopiero w poniedzialek troszke sie martwimy.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 20:08   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Wiem ,ze usg jest badaniem nie dokladnym ,ale nikt nie da na TK skierowania skoro usg nie pokazalo niczego niepokojacego.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 19:37   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Pisalam ,ze usg bylo robione 10 dni temu i jest wszystko ok.Scyntygrafia robiona miesiac temu tez ok.Pecherzyk zolciowy usuniety kilka miesiecy temu.Markery nigdy nie byly robione.Nie byly nigdy zlecone.Mama twierdzi,ze boli ja watroba.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 18:30   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Miesiac temu.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 18:10   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Scyntygrafia jest w porzadku. Mam wrazenie, ze tu bardziej chodzi o watrobe. Ale w usg jest wszystko ok. Przeciez przez 10 dni nic nie uroslo, a jesli nawet to chyba, by nie odczuwala bolu.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 16:42   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Jak nie urok to.....Od paru dni mama mowi, ze boli ja w prawym boku, wlasciwie to pokazuje bardziej pod zebrem. 10 dni temu miala usg i wszystko bylo ok. Nie chce wydzwaniac do pani doktor z kazda pierdulka. Poradzcie co robic? Przeciez bez sensu jest robic kolejne usg, Zreszta sama nie wiem.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-14, 19:35   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Dziekuje serdecznie za odpowiedz. Jutro zdzwonie do pani doktor prowadzcej i zobaczymy co zaproponuje.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-13, 21:11   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Mama od kilku dni narzeka na klucie i jakby przechodzil jej prad (tak to okreslila) w zdrowej piersi. Martwimy sie czy czasem cos zlego nie dzieje sie. Mammografie miala pod koniec marca. Wynik byl ok. Jest na egistrozolu. Wizyte ma dopiero w marcu i wtedy ma miec robiona mammografie. Poradzcie co robic.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-13, 19:41   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam.
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-12, 17:45   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Mama zrobiła kontrolne usg j.brzusznej ponieważ na ostatnim wyszły jej kamienie. Troszke mnie zdziwił zapis. Czy ktoś może mi powiedziec co to znaczy. USG j. brzusznej
Pęcherzyk żółciowy niepowiększony o pogrubiałej częsciowo rozwarstwionej ścianie w jego wnętrzu drobne złogi. Reszta w badaniu ok. Co to oznacza?
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
myszka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-27, 20:51   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Mama po badaniach. Okazało się, że ma zapalenie wątroby toksyczne od lekow. Usg j.brzusznej i rtg płuc ok. Kamień z serca spadł.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-08-27, 20:54 ]
Byle nie na stopę. :uhm!:
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group