1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-08, 14:34   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Radi jak zdrowie?
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-17, 21:22   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Dobrze że klatka czysta.
Nie wiem sama skąd mamy brać pieniądze :-( jest źle finansowo,umysłowo i zdrowotnie.
Dbaj o siebie.
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-08, 19:49   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Radi jak zdrowie?
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-28, 19:06   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Niestety Radi uczciwością w naszym państwie to nic nie da zrobić.Jak Jarek poszedł na zwolnienie nie dostał chorobowego ,bo nie opłacał składek w terminie mieliśmy kilka dni spóźnień.Udało się po 3 miesiącach walki dostać zasiłek.Dziś nie jest na zwolnieniu i dalej plujemy Po 1000 zł miesięcznie chociaż zdrowia brak :uuu:
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-28, 10:48   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Można założyć na nowo firmę popłacić 3 miesiące ZUS i zanieść zwolnienie nie musisz w niej pracować ,bo teoretycznie nie możesz i idziesz na chorobowe myślę że tak się da zrobić.
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-13, 16:26   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Jak wyniki?
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
mm0nika80

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-25, 16:00   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Radi, Jarek też nie ma mutacji genu więc lek ten was nie dotyczy.Jest inny ale chyba kilka osób go dostało i koniec,z tego co wiem musi przed tym lekiem być podana chemia i nie przynosić rezultatów.u nas guzy większe więc mamy 2 chemię.pewnie w marcu znowu badania i będą na biżąco decydować co robić.Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group