1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolorakolak G3
missy

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6073

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-11, 10:26   Temat: Gruczolorakolak G3
Natka87,
Zaawansowanie lokalne jest niestety dosyć wysokie - niemniej przeprowadzono profesjonalną, radykalną operację z odpowiednio szeroko zakrojoną limfadenektomią ( D2). Trzeba mieć nadzieję, że crth „dobije” ewentualne resztki nowotworu krążące w organiźmie a niewidoczne w badaniach obrazowych.
Nikt nie napisze Ci dzisiaj niestety nic jednoznacznego co do dalszego rozwoju sytuacji. Rokowania są dość niepewne co nie znaczy, że nie należy mieć ogromnej nadziei - Mama jest leczona radykalnie.

Ps. W wynikach zauważyłam bardzo niskie TSH - czy Mama ma stwierdzony jakiś problem endokrynologiczny? Bo to są wartości odpowiadające wyraźnej nadczynności tarczycy - czy nie wiązano nigdy nadciśnienia właśnie z nieprawidłową pracą tarczycy?
  Temat: Gruczolorakolak G3
missy

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6073

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-06, 13:56   Temat: Gruczolorakolak G3
Ola Olka, ale ja nie pisałam tego jako krytyki Twoich słów 😌
Po prostu teraz tak się najczęściej postępuje w określonych stopniach zaawansowania klinicznego raka żołądka. Na forum też jest sporo takich właśnie ścieżek leczenia tego nowotworu.
  Temat: Gruczolorakolak G3
missy

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6073

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-06, 13:05   Temat: Gruczolorakolak G3
Chemioterapia okołooperacyjna jest preferowanym sposobem leczenia:
http://www.onkologia.zale...pokarmowego.pdf str.129 Rycina 15 i dalej str.130
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group