1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 28
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-05-04, 00:56   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Jak się boi to dostanie nerwobóli, które biorą się z niczego. W takim przypadku najważniejsze są osoby otaczające, wnoszące spokój wewnętrzny.Sądzisz,że nie wie jaka jesteś niespokojna? Płaczesz? To ma wpływ na jego stan.Gdyby u mnie lamentowali, to bym ich wyp....z domu. Teściowa zaglądała do mojego pokoju, Oczy w słup :shock: ręka na twarz i zdziwiona Dwa razy opier........ i jak teraz zaglądnie to już nie "wzywa Pana Boga nadaremno" tylko mówi "siedzisz sobie, siedź, bo na dworze wieje jak ...."
Jutro(już dzisiajj, będzie lepiej :)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-05-03, 07:19   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, przeczytaj u mnie, "bo nie będę się powtarzał" :-D

[ Dodano: 2018-05-03, 07:39 ]
Te objawy, drgawki, podwyższone ciśnienie, arytmia to książkowe objawy niedoboru magnezu. i by może innych, elementów ale ja żelazo i potas biorę w tabletkach, więc u mnie został podejrzany magnez :-D Nie moż my się zaniedbywać. Co z tego, że mamy apetyt, skoro, trzeba dbać także to co jemy.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-27, 21:16   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
3 godziny czekałem na transport. I nic.Ola czekała w domu, ale od czego ma się przyjaciół. Już siedzę przy kompie i nawet kolacja lepiej smakuje :-D Ale walimy niemerytorycznie, ale obiecuję, że będzie merytorycznie. Jeżeli chodzi o Twojego męża to on musi zrozumiec, że w tej chwili On jest najważniejszy i robić tylko to co jest ważne dla niego, Oczywiście bez przesady, ale bardziej dbać o swoje potrzeby. Ja tak zrobiłem, mogę tylko doradzać innym. Z kolei nie słucham już innych, mabyc tak jak ja chcę , i nie dyskutuję, bo od razu wchodzę na IIIPoziom, a tego nie potrzebuję.
W moim wątku dam coś ciekawego :)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-27, 13:29   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Czekam na transport.Napisze z domu.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-27, 05:31   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78. pamiętaj Pełen komfort .U mnie musi być ciepło bo od zimna mnie telepie. Czytałem Ja bez przerwy patrzę na zegarek. O 7:30 idę na ostatnie USG potem spotkanie z lekarzem, dzwonię do domu. Temperatura ma być 25. st. C😀
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-12, 08:50   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
w żadnym wypadku nie wiń siebie. Mąż powinien wiedziec jak uciekać od nieprzyjemności. Są goście? Ok, jak mi się znudzą, biorę sekator i mówię idę zobaczyć tam krzywą gałązkę, albo obejrzeć jak puszczaj pąki w jabłoniach :) (Jak masz taras to pewnie kawałek ogrodu)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-12, 03:04   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Skoro jest stabilnie to z kąd te ataki padaczki?
quote]
Już pisałem, Z nerw[.
Nie jestem ekspertem, ale napiszę o tym przypadku co widziałem. Jest sobie działka nad jeziorem, schowana w zaroślach. Na działce krżąta się starszy człowiek. Jest to działka mojego znajomego.Byłem z innym znajomym w pobliżu iposzliśmy zobaczyć, czy Wojtek jest jest na działce. Podeszliśmy do furtki, i machamy rękami, i wołamy, - Jest Wojtek? I się zaczęło. Dziadek Wojtka w sekundzie padł jak pies Pluto.
Prawda jest tylko jedna.nikt nikomu nie zapewni pełnego spokoju. Nawet Ty, "Tak bardzo się starając" Np u mnie, leży sobie jakaś rzecz, Ola bierze i to przekłada, ja myślę po jasną To przekłada, Nawet jak nie przełoży j tylko zapyta, czy to ma tu leżeć. Położyłem to ma leżeć, koniec kropka To są takie banały, że szkoda nawet o tym myśleć, a co dopiero pisać, ale są :-D
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-10, 00:35   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
To mąż ma być na tym najlepszym poziomie. Może za mało mówi czego oczekuje, albo ma już taki charakter.Musi miec swoje miejsce gdzie się można wyciszyć. Ja widziałem raz atak padaczki, i wiem dlaczego się zaczął. Moim zdaniem żeby nastąpił atak, to muszą wystąpić dwa, nie wiem jak to nazwać. pierwsze to predyspozycje/choroba, czyli to w mózgu. Drugi to zapalnik. Niepokój, strach, wkurzenie na coś.

[ Dodano: 2018-04-10, 00:43 ]
Ataku dostał pewnie długo po wyjściu gości, więc musiał mu się tłuc w głowie przebieg wizyty, czyli poziom II, chyba, że dyskutowaliście o tym to poziom III
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-09, 19:38   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
mf54 napisał/a:
Zapewnic pełen komfort, żadnego stresa
u nas tez jest komfortowo miło i sympatycznie...drzewka puszczaja liście i tych bodźców szcześcia tez jest. ...aczkolwiek mielismy gości z malym dzieckiem i bylo trochę hałasu...u :shock:
Na ból głowy nic nie podałam bo mąż nie chcial jesc dodatkowych tabletek..... :-(


TP53, czekam na wyniki. :uuu:

Moim zdaniem, to jest przyczyna

[ Dodano: 2018-04-09, 20:01 ]
Ja nie dopuszczam do takich sytuacji. Siedzę sobie w swoim pokoju, jak goście /teściowa, ze szwagrem / siedzą obok to słyszę ich i widzę, chyba, że pójdą na taras. Jak opowiadają bzdury, to wchodzę na III Poziom, :-D opieprze z grubej rury i już jest spokój. Np. teściowa mówi, takie ładne słońce jest, wyjdź na taras. Ja wtedy- Q... ile razy już mówiłem, jesteście mądrzejsi od lekarzy. i od razu przechodzę na najlepszy VII poziom :)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-09, 07:13   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
mf54, [

Dzis o 22:30 mój kochany mąż dostał ponownie atak padaczki.
Umieram ze strachu.
Co to znaczy...

W ciągu dnia bolała go głowa.
.......

Co robić? Ktoś coś wie ?


Czyli dyskomfort był. Co zrobiliście na ból głowy?
Ja zapewniam sobie cały czas małe bodźce szczęścia I mam gorzej, bo siedzę na wózku..Np. popatrzę na moje sadzonki pomidorów, słucham muzyki, czytam forum ogrodnicze, robię coś na kompie.Zdarza się, że wołam Olę ,a ona pyta co się stało, ja mówię posiedź trochę ze mną, czuję taki niepokój.
Czyli tak jak pisałem wcześniej. Zapewnic pełen komfort, żadnego stresa
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-07, 15:13   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Córka dla mnie wybrała Protective Face Cream Bielendy,
UVA &UVB SPF50 Profesional Use only :-D

[ Dodano: 2018-04-07, 15:20 ]
A czemu wychodzi na słońce, ma coś do roboty? czy się opala :shock:
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-27, 15:04   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ja to biorę 30 kropel waleriany na cukier, ew 50ml (może być z wodą) mojego superoxydanta z mojej winorośli :-))

[ Dodano: 2018-03-27, 15:12 ]
Aha, i jeszcze piję dziennie kilka dzbanków lipy z miodem(tylko bez cytryny), bo wysusza, uspokaja.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-26, 13:35   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Bepanthen, oczywiście

[ Dodano: 2018-03-27, 08:44 ]
Marjas , Linomag działa świetnie :)

[ Dodano: 2018-03-27, 08:45 ]
akurczę znowu pomyłka, basik78
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-26, 12:57   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
mf54, tak,niestety takie są min objawy.
Podawałam po łyżeczce dziennie olej lniany ale nic nie pomógł-zewnętrznie emolium z apteki-ale tylko na chwilkę działa.Skóra sucha.

A wszyscy znają slogan " Skonsultuj się z lekarzem lub Farmaceutą" . :-D I tak zrobiłem.
Farmaceutka , która wydawała mi Zelboraf poleciła do smarowania, Bepanhen, Linomag lub jakiś krem z wit A. Gdybym chciał smarowac skórę od wewnątrz(siemię lniane, to wolałbym zjeśc tłustą golonkę ze skorą, która zawiera naturalny/najlepszy kolagen :)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
mf54

Odpowiedzi: 548
Wyświetleń: 193615

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-24, 09:50   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 , zauważyłaś jakieś zmiany/ objawy skórne, po tych dwóch lekach? Ja mam strasznie wysuszoną skórę. Niczym nie smaruję, Poza tym, po potasie i żelazie mam taki apetyt, ze konia z kopytami bym zjadł :-D Cały czas coś jem.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group