1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-11, 09:51   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Ja mam ten b48 :shock:
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-10, 11:04   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
tak to się robi :)
http://tnijurl.com/9879bdf22798/
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-05, 08:37   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Szkoda, że tu nie zagląda, i nie dała znać o swoich planach. Wiem, że zaglądała kiedyś bez logowania.
bajka była i pewnie jest tak zdeterminowana, że wcale bym się nie zdziwił gdyby siedziała teraz w Tybecie, a smartfona musiała zostawić w szatni :)
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-29, 12:45   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
bajkaa , nie masz pojęcia jak się ucieszyłem, że się odezwałaś. Mój poziom optymizmu wzrósł 3pkt do 10pkt :-D
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-14, 15:35   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Witaj
Moim zdaniem, dobrze że nie dostawałaś tego ipilimumabu. Zresztą znając Cię :-D na pewno wiedziałaś co to za lek :)
Ten pierwszy na literę "n"(trudne słowo), nie daje takich skutków ubocznych jak ten drugi. Gdzieś mam te linki/informacje.
Cóż więcej napisać. Trzymaj się, bo ja się trzymam "dwoma ręcami" :-D
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-05, 17:21   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
bajkaa napisał/a:

Zobaczymy jednak jak będzie dalej, bo w badaniu nastąpiła zmiana jednego leku. Wkrótce będzie podanie nowego (jeszcze nie wiem jakiego), oczywiście po wyrażeniu zgody przez pacjenta. Ja wyrażam zgodę :)

Pamiętam na 100% Twój wpis, że zakwalifikowałaś się na "badania", napisałaś także. że nie będziesz miała placebo. Nie mogę znaleźć tego wpisu. Były tam podane nazwy leków(lub też te nazwy były w nr.id tego badania).
Napisz proszę, jakie były te dwa pierwsze leki i dlaczego ten drugi został zmieniony.

[ Dodano: 2017-11-05, 17:46 ]
Znalazłem
Cytat:
To ja tylko dodam, że badanie o jakie chodzi to immunoterapia nivolumab+ipilimumab w porównaniu z monoterapią nivolumabem lub ipilimumabem.

Cytat:
TP53,
Zgadza się :)
Badanie jest randominizowane i zaślepione. Zatem ani ja, ani lekarz/badacz nie będzie wiedział który lek otrzymam.
Liczę na terapię skojarzoną, bo to ona jest bazowym przedmiotem badania. Ale może trafić mi się monoterapia. Ważne, że nie ma placebo :)
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-29, 08:31   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Poczytałem o różnych terapiach i ich wpływie.
Dbaj o siebie - dobrze się odżywiaj.
Cytat:
Nie zwolniłam ani na moment tempa swojego życia.

Za bardzo się nie przemęczaj, aby oprócz tej terapii, dać siłę organizmowi na walkę.
I napisz czasem, żebyśmy nie pomyśleli, że nie masz dostępu do netu :-D
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-20, 21:43   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Pamiętam Cię bajkaa :-D
Napisz coś :)

[ Dodano: 2017-09-20, 23:02 ]
Kurcze , jakis lapsus
Powinno być "o Tobie"
Ale intencja taka sama :-D
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-28, 15:00   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Chyba nie zamierzasz zejść w grudniu :shock:
Ja to napiszę tak. Wstępnie to sądzę, że mam stadium kliniczne IIC.
Czyli przeżycie pięcioletnie według stadium zaawansowania klinicznego - 45%.
Może się zmieszczę w tej mniejszej połowie :)
Lub IIIB - co jest jakby lepsze bo przeżycie pięcioletnie według stadium zaawansowania klinicznego - 52%. :-D
Wiem od czego zależy stadium. U mnie N było chyba 0, ale nie będę tutaj opisywał dlaczego mam wycięte węzły. (Telefon do przyjaciela ? jak w teleturnieju :-D )
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-28, 11:02   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Ładny początek bajki :-D . Zaczyna się od porwania :shock: .
Właściwie, jak wskazuje Twój nick, musisz mieć do tego predyspozycje :)
Ja napiszę zakończenie :-D
Nic nowego, tak jak w każdej bajce:
I żyli długo i szczęśliwie :)
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-27, 13:36   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
bajkaa napisał/a:
...A ponieważ jesteś niereformowalny, to zaraz wsiądę w auto, znajdę Cię, wrzucę do bagażnika, i zawiozę na konsultacje i badania do najlepszego z możliwych ośrodków onkologicznych w Europie.

Błagam, tylko nie do Wiednia tam gdzie się leczył Kulczyk :mrgreen:
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-26, 17:58   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Musiałaś mnie przebić :-( Ale nie liczyłem jeszcze mojej blizny po limfo... z usunięcia węzłów pachowych :-D
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-26, 15:38   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Heh bajkaa
No to mamy coś wspólnego :-D Długość blizny :shock:
Pewnie nie tylko to :)
Ja po 2 dniach po poszerzeniu rąbałem drewno do kominka. :) Ale praca nie równa się pracy :-D
Chciałem jeszcze coś napisać ale piekę placek.
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-01, 19:32   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
Skapłem :-D się, że leżysz w szpitalu i piszesz z tabletu. Tym bardziej, że pisałaś o tym łóżku co ma tyle opcji :shock:
Napiszę o łóżku. Mnie przy ostatniej operacji też położyli na takim łóżku, tyle tylko, że było zepsute :cry: Pilot do sterowania był, ale nie było przewodu zasilającego. Były za to podwójne poduszki, bo nie można było podnieść zagłówka :-D
Ale, w związku z tym , że jako syn szewca oczywiście zostałem elektronikiem, to nie ma takiego urządzenia którego bym nie naprawił. Zadzwoniłem do kumpla, żeby dostarczył mi przewód zasilający, za godzinę już wyprostowałem łóżko itd. Nie będę się rozpisywał.
Napisz jak się czujesz, po tak radykalnej operacji. i czy już wyszłaś ze szpitala.
  Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
mf54

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 71803

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-29, 17:58   Temat: czerniak T4b, Clark III, Breslow 4,5 mm
TP53 napisał/a:

mf54 napisał/a:

Wiadomo, że słońce czerniakowi szkodzi :uuu:


Chyba raczej odwrotnie ;)

No zobacz, co za lapsusa popełniłem :shock:
Oczywiście pisząc chciałem skracać :-D Miałem na myśli oczywiście, że słońce szkodzi czerniakowcom, niekoniecznie wszystkim z Czerniakowa :lol: Słyszałem, że jest taka dzielnica w DC :-D
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group