1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
megi88

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-26, 09:54   Temat: Guz prawego płuca
trev, to nie jest ABSOLUTNIE Twoja wina! Też mnie nachodzą czasami takie myśli, że może gdzieś popełniłam błąd czy mogłam zrobić coś lepiej. To nie powinno w ogóle być na naszej głowie. System zawodzi. Po pierwsze odległe terminy, po drugie to co ja obserwuje w tej chorobie to brak koordynacji w leczeniu przez lekarzy kilku specjalizacji, a kończąc na braku nowych metod leczenia. Gdzieś czytałam, że w Polsce z dostępnych 92 programów leczenia nowotworów dostępnych w Europie zachodniej nie mamy 40 kilku.

Nie możesz mieć takich myśli, wiem jak to jest i jakie to jest trudne. Polecam Ci pójść do psychologa, bo wykończysz się psychicznie. Ja tak zrobiłam i paradoksalnie czasami dobrze porozmawiać z kimś obcym.
Trzymaj się!
  Temat: Guz prawego płuca
megi88

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64975

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-24, 09:21   Temat: Guz prawego płuca
trev, Onkolog mi mówił, że cisplatyna wpływa na utratę słuchu, więc jak miał problemy już wcześniej to może to się nasiliło i spowodowało jakieś uszkodzenie powodujące utratę równowagi?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group