1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
marzena66

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-16, 17:08   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
marzena66

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-11, 15:14   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Eweluta to nie lekarz decyduje o życiu lub śmierci, tak myślę. To, że procedury są takie a nie inne, że patrzymy na męczarnie naszych bliskich a lekarze niewiele mogą pomóc w takim stanie rodzi w nas pretensje do wszystkich i wszystkiego.
Zgadzam się DSS, że w sprawie wiary nie powinno się rozmawiać bo to każdego indywidualna sprawa ale chyba każdy z nas ma na zmianę błagania, prośby z czasem złość i pretensję do Boga, dlaczego tak szasta naszymi uczuciami, dlaczego nas tak doświadcza. Starałam sobie to tłumaczyć, że tak widocznie musi być, bez względu na nasze uczucia, nasz żal, ból, widocznie są tam na górze potrzebni ludzie i w różnym wieku i dobrzy i Ci gorsi. Niewiele to mi pomagało ale trzeba sobie jakoś tłumaczyć ten swój ból, żeby nie zwariować i trwać w tym nieszczęściu.

Życzę, żeby Piotr jak najmniej cierpiał, pozdrawiam.
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
marzena66

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-14, 07:13   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Zapewne każdy z nas zrobiłby wszystko dla swoich najbliższych, nawet podpisał kontrakt z diabłem, ale robienie czegoś na własną rękę, wymuszanie na lekarzach czegoś, co może zrobić więcej szkody niż pożytku, czy zakłamywanie wyników może tylko odbić się na zdrowiu lub życiu pacjenta. Można z lekarzem rozmawiać, wyjść z własną propozycją, ale nie należy oszukiwać, nawet jak determinacja jest wielka.

Pozdrawiam
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
marzena66

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 103045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-13, 08:24   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Ewoluta moja mama też miała przerzuty do mózgu, na szczęście nie bolało. Niestety dostała wylewu i występowały padaczki. Na początku też myliła fakty, po wylewie przestała mówić.

Nie możesz oszukiwać lekarza, zakłamywać wyników, czy nie pokazać badań, bo to tylko może być, ze szkodą dla Piotra.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group