1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
marzena66

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124240

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-02-06, 18:03   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
małgośka napisał/a:
Jestem z Krystyną w tej samej grupie wsparcia Kmisa. -)

Ja również w tej grupie :)
kmis757 napisał/a:
Na ręce 'Holter',

To raczej nie pośpisz ;)

pozdrowionka
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
marzena66

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124240

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-18, 18:32   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
kmis757,
Ależ oczywiście, że ciśnienie ciśnieniu nie równe. Przede wszystkim nadciśnienie trzeba leczyć bo robi szkody. Takie skoki jak u Ciebie to już tragedia bo trudno wtedy to ustabilizować, zresztą może to być niebezpieczne.

Może być, że usunięcie guza spowoduje, że sytuacja się ustabilizuje a tak jak mówi lekarz w nadnerczu mniej strachu, głowa zawsze budzi strach jak dochodzi do operacji.
kmis757 napisał/a:

Nie przyjmuję do wiadomości, że coś mi jest

I tego się trzymajmy, póki nie ma końcowej diagnozy zawsze jest nadzieja.

pozdrawiam
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
marzena66

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124240

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-12-21, 20:19   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
kmis757 napisał/a:
Wierzę, że wszystko onkologicznie jest dobrze i tego się nadal będę trzymał, a skoro wygrałem 'Wojnę' nie mogę pozwolić aby drobne 'Bitwy'.....

Bitwy raz można przegrać, raz wygrać, najważniejsze to wygrać wojnę i mam nadzieję, że będziesz tym bohaterem wojennym przez długie lata.

Wyniki masz dobre, to sam już potwierdzasz a dodatkowe objawy trzeba wyjaśnić, zwłaszcza jak są dokuczliwe to po pierwsze a po drugie mając onkologiczną przeszłość trzeba dmuchać na zimne i być czujnym. Co ja Ci tam prawię morały, Ty "stary wyga" już w tych tematach ;) , dasz sobie radę, ja tam wierzę w to :) ale kciuki trzymam, żeby wszystko było tylko dobrze :uhm!:

pozdrawiam
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
marzena66

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 124240

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-09-19, 17:15   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
kmis757,

Trzymaj się i żadnych mi tu podłamań ;) . Tyle już za Tobą trudnych sytuacji to co tam ciśnienie można regulować lekami. A może taka teraz Twoja uroda, ciśnienie zmienne jest. Zgadzam się z gaba, że podczas badań u lekarza, czy mając badanie holterowskie mimo wszystko się spinamy i może to był powód skoków. Warto pomierzyć spokojnie przez parę dni w domu, w ciszy i spokoju. A gruczolak zmiana łagodna, nawet jakby był, czego nie życzę to nic strasznego. Skoro masz kłopoty z ciśnieniem to zrobiłabym sobie jeszcze na Twoim miejscu echo serca, żeby sprawdzić czy w serduchu wszystko gra jak trzeba.

Trzymaj się, głowa do góry, musi być dobrze, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group