1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-02-03, 11:24   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
PawelSyn,

Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-02-02, 10:14   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
PawelSyn napisał/a:
Oby tylko przetrwała ten kolejny kryzys. Lekarze mówią ze wszystko się może zdarzyć.

W takim stanie jak jest mama, wycieńczenie i teraz zapalenie płuc niestety to prawda. Mocno zaciskamy kciuki, niech mama walczy na tyle na ile sił starczy, co mogą to lekarze na pewno pomogą.
Tobie też dużo sił.

Mocno Was przytulam i myślami jestem z Wami.
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-01-31, 07:25   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
PawelSyn,
Strasznie przykra sytuacja.
Bez badania nie da się mamie postawić dokładnej diagnozy dlatego lekarze się upierają. Oczywiście mają prawo wypisać mamę do domu, w szpitalu albo się leczy albo bada, nikt nie trzyma pacjenta bo jest w pampersie czy słaby, według nich mama nie jest obecnie w stanie zagrożenia życia i stąd pewnie decyzja o wypisie.
Poszukaj, może inny szpital, może podejdą do tego wszystkiego bardziej z sercem.
Może jakieś leki przeciwwymiotne i mama da radę wpić ten płyn przed badaniem.
Nie wiem co doradzić, wiem, że badanie jest potrzebne, druga opcja, możesz dać spokój z leczeniem i tylko zadbać o obecną jakość życia mamy ale czy tego chcesz, pewnie nie.
Skoro szpital chce mamę wypisać to i psychologa pewnie nie dadzą a jak dadzą, to przyjdzie 10 minut porozmawia z raz i na tym koniec.
Mama w takim stanie jak jest obecnie, jak wróci do domu, nie powinna być sama.

pozdrawiam
  Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7519

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-01-30, 08:12   Temat: Zaawansowany rak jelita grubego
PawelSyn,
Witaj na forum.
PawelSyn napisał/a:
Informacje po pierwszej koloniskopii liczne zlogi i kule pewnie spowodowane rozwojem choroby przez lata..

To akurat nie wiadomo do końca, bardziej złogi kałowe, bo gdyby już dostali się do jakiegoś miejsca zmienionego to pobrali by lekarze materiał do badań hist.pat. a rozumiem, że tego nie zrobiono.
PawelSyn napisał/a:
Co jeśli znowu się nie uda?

Trzeba zrobić kolonoskopię, trzeba pobrać jakiś wycinek, bo inaczej nie da się postawic diagnozy i nie rozpocznie się leczenia.
PawelSyn napisał/a:
Czy jest jakaś inna metoda ?

Operacja, czyli rozcięcie i pobranie materiału ale na to mama jest za słaba z Twojego opisu, nie wiem czy lekarze by się tej metody podjęli.

Trzeba zrobić drugie podejście do kolonoskopii, może choć trochę mama się oczyściła po tym płynie i coś się lekarzom uda pobrać.

Trzymaj się i bardzo współczuję choroby mamy, życzę Wam dużo sił, oczywiście jak będą wyniki wstaw proszę, pytaj, na ile będziemy potrafili pomożemy, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group