1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2020-02-04, 19:38   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Litania,
Czasami lepiej trochę poczekać, nic na siłę ale fajnie, że chcesz spełnić objetnicę mamy.

Trzymajcie się
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-08-21, 16:40   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Litania napisał/a:
Taki kredyt to ja rozumiem:)

Teraz się bierze kredyty na długie lata to i mama niech się o taki stara, długoterminowy :) i życzę żeby Jej go przyznali.

pozdrawiam
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-12-10, 19:25   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Madzia70 napisał/a:
co może zrobić człowiek, który przeczyta coś na jakimś forum............... zdobywanymi przy pomocy lewych recept

albo kupują takie leki przez internet, gdzie nigdy nie wiemy, czy to na pewno dany lek, w jakich warunkach był przechowywany, ZGROZA ale ludzie potrafią wszystko zrobić i zdobyć więc trzeba być ostrożnym, popieram doktor Madzię,

pozdrawiam
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-11-05, 19:08   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Litania,
To są piękne chwile i tak jak dziewczyny napisały ciesz się chwilą. To co napisałaś pokazuje, że nigdy do końca nie wiemy jak będzie dokładnie, co się jeszcze może wydarzyć, choroba ta to istna sinusoida.

Jak najwięcej życzę tych lepszych chwil.
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-09-17, 23:23   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Litania napisał/a:
Jest mi smutno, że stan mamy uniemożliwił podanie jej 6-go wlewu. Boje się, że mogą nie chcieć jej już dać chemii:(((

Wybiera się lepsze zło, niestety ale jak stan pacjenta czy wyniki są kiepskie nie podaje się chemii bo to może się skończyć zgonem. Nie walcz o tą chemię, lekarze wiedza co robią, ja walczyłam i wywalczyłam i skończyło się na drugi dzień nieszczęściem. Uwierz, że lepiej dać przeżyć tyle ile jest dane w spokoju, bez dodatkowych pochemicznych atrakcji niż męczyć pacjenta uciążliwym leczeniem.

Trzymaj się.
  Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
marzena66

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 64606

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-09-13, 17:21   Temat: Chemioterapia paliatywna - rak jajnika w IV stadium
Litania napisał/a:
Boję się o mamę coraz bardziej.

To normalne, zawsze się boimy o najbliższych, co będzie dalej, zwłaszcza, że ta choroba zbiera ogromne żniwo i nieczęsto kończy się sukcesem.
Litania napisał/a:
Ja wiem, że chemia szkodzi ale boje się, że to ona trzymała wszystko w ryzach.

Tu nie chodzi czy chemia szkodzi, chemia ma za zadanie leczyć, to metoda leczenia raka, ona nie ma szkodzić a pomagać. Chemia daje niestety mnóstwo skutków ubocznych bo niszczy chorobę ale i uszkadza często wszystko wokół. Nie możesz myśleć, że chemia szkodzi, ona przedłuża mamy życie.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group