1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-06-05, 06:07   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Agakon,
:uhm!:
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-06-26, 17:03   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Agakon napisał/a:
Czy gołym okiem to będzie widać?

Może mieć jakieś podejrzenia i mniej więcej zapewne coś tam będzie wiedział ale to tylko podejrzenie, wynik hist,.pat. musi być i to dopiero daje pewność. Na oko to wiesz co......... ;)

powodzenia
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-05-25, 17:24   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Agakon,
Oczywiście nic wykluczyć nigdy nie można, zwłaszcza jak ma się chorobę onkologiczną ale nie wygląda to według mnie na sprawy przerzutowe, bardziej niedobory elektrolitów, jakieś sprawy neurologiczne?

pozdrawiam
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-16, 17:23   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Agakon napisał/a:
Odebrałam wyniki PET i wszytko jest ok

|happy| :uhm!: , ciesze się razem z Tobą, brawo TY.
Agakon napisał/a:
Stres ze mnie schodzi.

Normalny stan, jeszcze chwila i emocje się uspokoją.

Super, pozdrawiam
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-07, 21:57   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marcelina007,
Na każdym przygotowaniu do badania, które się otrzymuje przed/do zapoznania jest zazwyczaj opisane co można/czego nie można, w tym jest zaznaczone jakie leki można brać a od jakich się powstrzymać.

Spokojnie, nie każdy lubi to leżenie bez ruchu i tak zazwyczaj jest, że jak mamy nie jeść bo badanie to wtedy jesteśmy głodni jak wilki, jak mamy leżeć bez ruchu to wtedy włącza nam się kręcenie i chęć drapania, poruszania, przełykania, kasłania i tysiące innych rzeczy, które są zabronione, to standard u każdego. Podejdź do tego jak do zadania, muszę zrobić bo od tego zależy dalsze moje zdrowie, wytrzymam te trochę w tej kosmicznej kapsule, pomyśl sobie, że leżysz na łące, myśl pozytywnie i jakoś to przetrwasz. Poza tym jakby Cię złapał jakiś atak kaszlu czy inne atrakcje, to naciśniesz przycisk i przerwą badanie, zawsze jest to wyjście awaryjne.

pozdrawiam i powodzenia, bądź dzielna a przecież jesteś :)
  Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
marzena66

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 54478

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-05, 17:56   Temat: Zaawansowany czerniak guzkowy
Agakon,
Nie musisz mieć "cofki" kwasu u mnie refluks też objawia się bólem gardła, taki specyficzny, ból/pieczenie. Tak jak radzi missy, leki z grupy inhibitorów pompy proteinowej, są w aptece bez recepty, po 3-4 tabletkach już powinnaś poczuć ulgę.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group