1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: historia choroby mojego taty
marysiax

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8599

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-10-16, 12:32   Temat: historia choroby mojego taty
przykro, że kolejna osoba musiała pożegnać swojego ojca w wyniku tej okropnej choroby
czytając pomyślałam sobie, że i tak jesteście szczęściarzami - (u nas to trwało niecałe
2 miesiące od chwili diagnozy)

Co do wyrzutów, to chyba każdy z nas myśli, że może mógł zrobić coś więcej, inaczej pokierować, naciskać na lekarzy itp. - a przecież zrobiliśmy wszystko co było możliwe.

My z mamą przez ostatnie 18 dni życia taty czuwałyśmy na zmianę w szpitalu, byłyśmy przy nim gdy umierał. Pielęgniarka powiedziała, że podziwia nas, bo wielu jest takich, którzy przywiozą chorego, umierającego rodzica i "od oka" wpadają w odwiedziny na 10 minut.

Ci, którzy się na tym forum znaleźli walczyli i walczą o życie swoich bliskich, szukają pomocy, robią co tylko jest możliwe.

Mój ukochany tatuś nie żyje już miesiąc i 13 dni, a ja codziennie wchodzę na to forum.
Mam dzięki temu złudne uczucie, że wciąż walczę o mojego tatę, bo i tak nie pogodziłam się z jego odejściem.

Pozdrawiam Cię gorąco i uwierz, że zrobiłeś WSZYSTKO
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group