1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 20:46   Temat: marysiax - komentarze
Goniu, ja modlę się za tatę na różańcu co dzień, odprawiła się już msza gregoriańska i kilka zwykłych
książkę w empiku poszukam, to w tej chwili najbardziej interesujący mnie temat, poza pracą

Powiem Ci, że mamy coś wspólnego poza naszą wiarą - ja jestem nauczycielem muzyki i cała moja rodzina jest muzykalna :)
Wiem, że Twoja też - przynajmniej Ty i Twój syn :)
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 14:14   Temat: marysiax - komentarze
To niesamowite i wprost nie do uwierzenia
ja na początku idąc spać prosiłam Boga aby tata mi się przyśnił - i nic z tego, teraz już tego nie robię

Moja kuzynka mi wyznała, że często przychodzą do niej zmarli, nawet tacy, których ona nie zna. Nie wie, czy to sen czy półjawa. Daje na mszę za przychodzącą duszę i wtedy już ta dusza przestaje przychodzić.

Nie jest to nic przyjemnego dla niej. Myślę, że ona ma po prostu ogromną wrażliwość i dusze wykorzystują ją jako medium.

Zatem, całkiem możliwe, że czyściec jest tu na ziemi, że dusze tu muszą się oczyścić.
Ale dlaczego nie wszyscy odczuwamy ich obecność? Nie mamy odpowiedniej wrażliwości?
Nie wszystkim duszom jest to dane? A może nie potrzebują?

Dlaczego mój Tata mi się nie śni? Chciałabym, aby mi powiedział, że jest Tam szczęśliwy.
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 10:04   Temat: marysiax - komentarze
Anelio, przeczytałam opis Twojego snu

z tego co czytałam, to jest też taka teoria, że dusze (w niektórych teoriach to ciała astralne) nie opuszczają ziemi, lecz przez pewien okres przebywają pośród nas, nie zdając sobie zupełnie sprawy, że umarli. Mówią do nas, nie rozumiejąc dlaczego nie słyszymy, przechodzą drzwiami, mimo że mogą przenikać przez ściany. To jedna z teorii, ale tak mi się przypomniała w związku z twoim snem, bo tak właśnie to zobaczyłaś, że Tata był pośród was.
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-04, 20:10   Temat: marysiax - komentarze
Jestem z Wami i chyba jeszcze długo będę, trochę dla Was, a trochę dla siebie samej

Zanim zmarł tata, nigdy, ale to nigdy nie wątpiłam w życie pozagrobowe
po jego śmierci ogarnęła mnie wątpliwość - a jeżeli to już koniec i nic już nie ma?
Rozmawiałam o tym z księdzem: powiedział, że gdyby nic nie było po śmierci, to trzebaby zanegować całą naukę Chrystusa

teraz szukam, przeglądam Internet, czytam, rozmawiam, myślę ...
I powiem Wam, że warto tak żyć, aby móc oglądać to co dla nas Bóg przygotował w niebie
Wierzę, że mój tata tam jest, bo odszedł przygotowany, a i życiem zasłużył

My, katolicy, bardzo mało wiemy na temat duszy i tego co się z nią dzieje po śmierci

mam nadzieję, że duchy naszych bliskich widzą nas i mogą z nami przebywać
ale to, niestety, tylko nadzieja, która koi nasz ból rozłąki,

wiele jest interpretacji, a ja wciąż będę ten temat zgłębiać

pozdrawiam wszystkich serdecznie :littlehs:
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-01, 19:24   Temat: marysiax - komentarze
1 listopada. Tak mi smutno - tyle kwiatów, zniczy, ludzi i brak najważniejszego człowieka -
Tatusia.
Mam nadzieję, że jego duch mógł być tam dzisiaj z nami

Kocham Cię bardzo - Tato :littlehs: :heart: :littlehs: :heart: :littlehs: :heart:
::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-23, 16:40   Temat: marysiax - komentarze
Dziś zajrzałam na mój watek, ale nie mam jeszcze odwagi go przeczytać :cry:

Dodałam w avatarze różę, bo te kwiaty prowadziły mojego Tatusia w ostatnią drogę.

Nie opuszczam Forum. Smutkiem przejmuje pojawianie się coraz to nowych wątków, coraz to nowym ludziom świat wali się na głowę.
Na szczęście jesteście tu WY: fachowcy udzielą porady, przyjaciele pocieszą, podtrzymają na duchu.

Ja DZIĘKUJĘ WAM za wszystko


:flow: :littlehs: :flow: :flow: :flow: :littlehs:
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-09, 18:01   Temat: marysiax - komentarze
w to nie wątpię :)
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-09, 10:05   Temat: marysiax - komentarze
Pożegnałam mojego Tatę, w sercu pozostała wielka miłość, nie pustka, ale miłość właśnie

Skończyła się moja historia na tym forum
Dziękuję Wam za rady, za wsparcie, za słowa współczucia
W moim środowisku zarówno ja jak i cała nasza rodzina otrzymaliśmy wielkie wsparcie

Na pewno kiedyś tu jeszcze zajrzę dowiedzieć się jak toczą się losy Waszych najbliższych, dowiedzieć się, że wciąż walczycie, że wygrywacie

Dziękuję i pozdrawiam ciepło
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-05, 17:03   Temat: marysiax - komentarze
niki, czy masz swój wątek? Chciałabym zajrzeć, ale nie mogę znaleźć

nie bój się kochana, tylko bądź przy tacie i mów jak bardzo go wszyscy kochacie, jakim jest wspaniałym człowiekiem, ojcem

i módl się, aby Pan Bóg tak zabrał Twojego Tatę jak mojego - bez cierpienia, spokojnie

wciąż nie mogę pogodzić się ze śmiercią taty, chociaż wydawałoby się, byłam przygotowana
i jedynym pocieszeniem dla mnie jest to, że Tata miał śmierć lekka, spokojną - twarz się wypogodziła jakby w lekkim uśmiechu

[ Dodano: 2011-09-05, 17:05 ]
pogrzeb Taty o 15

Dziękuję, jesteś kochana
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-05, 16:50   Temat: marysiax - komentarze
Dziękuję wszystkim

mój tata odszedł bardzo spokojnie, po prostu zasnął, był pod tlenem więc nie dusił się, oddychał spokojnie,

czuwałyśmy przy nim w szpitalu z mamą dzień i noc, ale ostatnie 2 doby normalnego kontaktu nie było, tata był taki półprzytomny
poprosiłyśmy lekarza, aby zaprzestać podawania MR, bo zauważyłyśmy, że po zastrzyku robi się niespokojny i ma omamy - dostał pyralgin w kroplówce i za jakiś czas spokojnie zasnął.
Dzięki temu forum wiedziałam, że słuch umiera ostatni, więc powiedziałam mu jeszcze jak bardzo go kochamy i nigdy nie przestaniemy, niech spokojnie podąża do nieba bo sprawy ziemskie załatwił dobrze, żeby kiedyś tam wyszedł po nas gdy my będziemy podążać do Boga

boję się jutrzejszego dnia, bo jutro pogrzeb i nie wiem czy serce mi nie pęknie gdy GO zobaczę :cry:

Razem z bratem kupiliśmy ubranie, niebieską koszulę, bo takie tata lubił
dziś z mężem wybrałam trumnę - wszystko to jakoś tak, jakby to nie dotyczyło mojego taty
tylko gdy zostanę sama - wylewam morze łez

boję się jutra
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-30, 23:24   Temat: marysiax - komentarze
Justynko, bardzo mi przykro, że Ty musiałaś przez to przejść i cieszę się, że przeszłaś szczęśliwie i teraz nas wspomagasz

życzę Ci dużo zdrowia i siły :)
  Temat: marysiax - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-21, 21:00   Temat: marysiax - komentarze
Gonia, dziękuję

a ja modlę się za Twojego Tatę, aby jeszcze długo był z Wami, bo chyba ma jakieś szczególne względy u Pana Boga :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group