1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2024-02-13, 17:22   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
witaj basiku po długiej przerwie, próbowałam zaglądać, ale nie wiem czy to przez mój laptop (?) -wciąż otworzenie tej strony było dla mnie niemożliwe, na szczęście już działa :)

basik, przykro mi czytać, że wciąż walczycie nie posuwając się w lepszym kierunku, myślę, że organizm Twojego męża jest po prostu wyczerpany lekami i stresem, tak ciężka jest ta Wasza wspólna droga, czy lekarz prowadzący wskazuje jakiś termin w przyszłości co do możliwej poprawy?
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-04-21, 05:48   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Basiu, obawiam się, że nie poradzisz sobie sama z coraz bardziej niepokojącymi objawami, nie czekaj, dla mnie to jest takie stanie w miejscu, przepraszam
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-04-01, 19:30   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Basiu, czy ktoś z lekarzy ma plan na leczenie? tzn. czy lekarz rozmawia z Wami co dalej? jak długo bedzie trwało podawanie chemii? czy można zrobić przerwę aby pozwolić odpocząć organizmowi, na regenerację chociaż ciut? w tym trudnym okresie dla nas wszystkich to baaaardzo się martwimy o Was
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-10-15, 22:03   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
to poproszę jeszcze o informację - ile dni przerwy jest między cyklami?
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-10-15, 06:30   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
piszesz, że ma działać 8 miesięcy, rozumiem, że po tym okresie nastąpi zmiana leku na inny, dobrze rozumiem?
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marjas42

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191665

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-10-12, 21:52   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, cieszę się razem ze wszystkimi ze stagnacji, ale....proszę mnie uświadomić bo przyznaję, że nie wiem jak takie leczenie przebiega w dłuższej perspektywie, piszesz, że rozpoczęliście 31 cykl chemii, ile tych cykli jeszcze przed Wami? rozmawiał z Wami o tym lekarz? co zadecyduje o szczęśliwym zakończeniu leczenia? jak długo musi trwać stagnacja, aby lekarz oświadczył, że leczenie zakończyło się sukcesem? ot, tyle pytań mam w głowie, odpowiesz?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group