1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
marjas42

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 17389

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-22, 19:33   Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
laluchna, przepraszam, że tak Ci zawracam głowę, ale jak trafił do dr Łuczaka? Tak po prostu poszedł do Pomorskiego Centrum Onkologicznego i zarejestrował sie do wybranego przez siebie lekarza czy to "system" mu "narzucił" tego doktora? Trochę się boję czy mnie do dr Łuczaka zarejestrują bez kłopotów....
  Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
marjas42

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 17389

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-22, 15:53   Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
dziękuję za wyczerpującą wypowiedź odnośnie słońca, laluchna...mam jeszcze jedno pyatnie, Twój mąż leczył się w Gdyni, ja też, nawet mamy tego samego onkologa na poczatku (dr. Pikiel), napisz mi proszę gdzie chodzicie na wizyty do dr Łuczaka, szukam do niego kontaktu, jesli wpadniesz jeszcze na forum to odezwij się proszę
  Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
marjas42

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 17389

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-12, 22:10   Temat: Wydzielony przez Richelieu z tematu:
laluchna, napisz prosze, czy przy tak "cienkim" czerniaku, jak miał Twój mąż, lekarz zabronił mu nawet krótkotrwałego przebywania na słońcu?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group