1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
mariax

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 19849

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-18, 12:12   Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
Dziękuję Marzenko za radę ,tak zrobię ,jak dobrze że jest to forum można poradzić się osób które miały takie same problemy ,i człowiek nie jest sam z swoim zmartwieniem mariax
  Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
mariax

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 19849

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-17, 21:15   Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
bogdusia też tak myślę też chciałabym wiedzieć co mi dolega ,ale mama ma bardzo słabą psychikę ,ja też jestem po leczeniu nowotworu trzonu macicy ,gdy mama się dowiedziała bardzo się zamartwiała po całych dniach płakała mariax
  Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
mariax

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 19849

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-17, 18:08   Temat: Powiedzieć?- Nie mówić?
Bogdusiu piszesz o bardzo istotnej sprawie ,też właśnie z siostrą stoimy przed decyzją mówić mamie że ma nowotwór czy nie ,boimy się że się załamie, mama 2 lata temu przeszła udar mózgu i miała depresję ,teraz kiedy doszła do siebie mówić jej że ma nowotwór ,nie wiem jak jej to powiedzieć ,dlaczego to takie trudne
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group