1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę pomóżcie dobrym slowem
maria1952

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 32593

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-08-17, 12:50   Temat: Proszę pomóżcie dobrym slowem
davyjones, na pewno udźwigniesz ten problem, ale musisz zadbać o swój stan psychiczny i będziesz "góry przenosisz", bo na tym etapie faktycznie wszystko Cię przerasta. Masz na dodatek przyjaciół, odwiedź psychiatrę, "postawi Cię na nogi". Ja po śmierci najbliższych odizolowałam się w ogóle od społeczeństwa, od znajomych, zerwałam wszelkie kontakty, bo też nie radziłam sobie psychicznie, a teraz mi już dobrze jest, jak jest. Pomimo,że przeszłam raka, żyję i nie poddaję się już żadnym badaniom - co ma być, to będzie! Nie układaj sobie scenariuszy - bo to wychodzi, tak jak piszesz - scenariusz układa nam samo życie. Będzie dobrze - podstawa to Twoja psychika, musisz być silna dla Mamy. Pozdrawiam :lol:
  Temat: Proszę pomóżcie dobrym slowem
maria1952

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 32593

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-08-16, 20:47   Temat: Proszę pomóżcie dobrym slowem
I tu marzenko66, nikt nic nie przewidzi - nawet sam lekarz! Koleżanka nie paliła nigdy (67 lat) , przeziębiła się ot po prostu, lekarze ją faszerowali antybiotykami przez pół roku i się okazało, że to nowotwór płuca. Umówiona poszła w terminie na chemie, zrobiono jej tzw."dolewkę"(nawet nie wiem na czym polega to dolewka). Córka jej mi mówiła, że wyniki miała super, serducho zbadane i po dolewce zmarła! Bardzo przeżyłam Jej śmierć.
Pewnie, psychiatra pomoże, bo musimy my zadbać o swoje zdrowie psychiczne, a stres nas wykończy - dobrze radziszdavyjones, mała tableteczka, a żyjesz normalnie - zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, bo ja pochowałam syna, córkę i męża. Także pomyśl o sobie - proszę, pewnych spraw nikt nie przewidzi, a psychika naprawdę ważna w tym trudnym jak dla Ciebie okresie, a także i później. Dając przykład : psychika - jest jak pajęczyna, jedno ogniwo pęka, się urywa i człowiek już nie jest sobą, także posłuchaj rad Marzenki 66. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group