1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
marcelina007

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 21850

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-05, 10:28   Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
Ja miałam mitozy tylko w pierwszej warstwie ale nie wiem czy ma to jakis wpływ na lepsze rokowania.
  Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
marcelina007

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 21850

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-20, 21:19   Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
Nie jestem pewna czy CO stosuje prywatne praktyki. Oni pracuja dla szpitala i placi im NFZ (tak mi sie przynajmniej zdaje) Do CO trzeba by bylo miec skierowanie od onkologa. Ja kontaktowal sie mailowo z prof Rutkowskim z Kliniki tkanek miekkich i czerniakow CO Warszawa i on mi polecil oddac bloczki nie do nich do pracowni ale wlasnie do prof Anny Nasieriwskiej-Guttmejer.
  Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
marcelina007

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 21850

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-19, 23:30   Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
Ale piszesz tez o 2 kropkach, moze to 2 mm to byl wymiar tylko jednej z nich. Tak czy siak lepiej przebadac a najlepszym przykladem wlasnie jest ccc11. Nie wiadomo jakby sie to skonczylo jakby wlasnie nie jego watpliwosci i przeczucie. Jeszcze nigdy nie slyszalam o tak razacej pomylce.
  Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
marcelina007

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 21850

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-19, 23:04   Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
Wszystko zalatwialam telefonicznie. Na wynik badan hp czeka sie raczej do 3 tygodni ale to jest chyba kwestia tego ze maja tego mase do badania.

Ale takie wycinki sie barwi jak to mi w pracowni tlumaczyli i to wymaga czasu. Ale jak zawozilam wycinek mojej docietej blizny do badania i prosilam ze mi na czasie zalezy (oczywiscie nie obeczlo sie bez lapowki) to wyniki mialam z tego co pamietam po 3 dniach.

[ Dodano: 2016-11-19, 23:05 ]
Tak ze jest mozliwe zbadanie w krotkim czasie.
  Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
marcelina007

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 21850

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-19, 22:08   Temat: Wątpliwości dotyczące diagnozy
Cenntralny szpital kliniczny MSWiA zaklad patamorfologi prof. dr hab. n. med. Anna Nasierowska Guttmejer - podobno najlepszy patamorfolog skorny ( oprucz prof Kordka z Lodzi) - ja wysylalam bloczki kurierem i nie musialam miec skierowania.Koszt 200 PLN

A bloczki mozna odebrac tam gdzie byly badane. Dostalam je bez problemu tylko musialam oswiadczenie napisac ze tylko wyporzyczam i zwruce.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group