1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jelita grubego u mojej mamy
marben

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 18088

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-13, 23:08   Temat: Nowotwór jelita grubego u mojej mamy
Ja też przepraszam za wprowadzenie w błąd.. po prostu zawsze przy okazji plastrów mówiło się o morfinie więc myślałam że plastry są jakims rodzajem mniejszego jej stężenia. I dziękuję za wyprowadzenie z błędu :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2017-02-14, 06:09 ]
Dzięki za zrozumienie :) Całusy :)

  Temat: Nowotwór jelita grubego u mojej mamy
marben

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 18088

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-13, 15:34   Temat: Nowotwór jelita grubego u mojej mamy
Tak Baśka to pewnie morfina, ale nie bójcie się tej morfiny to nie są takie dawki narkotyczne a pomogą przy bólu. My się też baliśmy a widząc, że po morfinie mama spokojnie sobie spala mieliśmy ulgę i poczucie, że mimo że nie mogła powiedzieć to ja nie bolało. Co do zaburzeń mowy i świadomości- u nas też tak było i okazało się, że to wszystko to encefalopatia wątrobowa, wątroba przestaje funkcjonować jak trzeba, nie usuwa toksyn a one uszkadzają ogólny układ nerwowy. Zasugeruj może lekarzom powiązanie tych problemów neurologicznych z wątroba. U nas przerzutów w głowie nie było żadnych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group