1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mama - jak namówić do badań przesiewowych
mania

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6298

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-01, 12:07   Temat: mama - jak namówić do badań przesiewowych
moja mama jest dokładnie taka sama, ja sama choruję na raka i mama mnie non stop kontroluje jeździ ze mna do lekarzy itp także wie ile ludzi choruje i ze rak czasami nie daje żadnych objawów bo przecież na poczekalni rozmawia się z ludźmi. Ale sama do lekarza pójść choćby na zwykłe badanie ginekologiczne to nie chce iść i mówi, że jakby miało coś być to woli nie wiedzieć :uuu: obecnie ma astmę oskrzelową i strasznie się czasami dusi leczy się na to ale jak już widzę że faktycznie ma gorszy dzień sama ją rejestruję no i jedziemy.
Nasze mamy się boją. Z tego co piszesz, to nie ma na co czekać choćby poszła do swojego lekarza rodzinnego to już by jakiś krok zrobiła.

mnie też nic nie bolało wyniki krwi miałam dobre nawet OB w normie, lecz czułam coś twardego w brzuchu lekarz rodzinny mnie uspokoił lecz nie dał skierowania na USG itp, czekałam z tym rok choć we wnętrzu czułam że może być coś nie tak. Poszłam na USG prywatnie i się okazało że mój guz ma 13 cm. Teraz mam przerzuty.
Dlatego jak coś Cię martwi, nie czekajcie działajcie im wcześniej tym lepiej, ja mam teraz pretensje do siebie dlaczego wcześniej nie poszłam

Powidz mamie o swoich obawach, niech zrobi to dla Ciebie.

gorąco Cię pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group